43-я річниця ВАТ «Полтавський ГЗК»

27.02.2013, 10:09

Шановні працівники ВАТ «Полтавський ГЗК»!

Із великим задоволенням і від всього серця вітаю Вас із 43-ю річницею комбінату! Сьогодні Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат входить до числа найпотужніших світових виробників залізорудної продукції і є провідним підприємством гірничодобувної промисловості України. В результаті високого професіоналізму управлінців, наполегливості та майстерності спеціалістів і робітників, поєднання досвіду представників старшого покоління із завзяттям молоді комбінат надійно утримує лідерські позиції на світовому та вітчизняному ринках за обсягами виробництва, рівнем технологічного оснащення, технологій.

ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» - основне бюджетоутворююче підприємство міста – наша гордість, наш надійний партнер! Ефективна робота комбінату забезпечує стабільний розвиток економіки міста Комсомольська. За підтримки ВАТ «Полтавський ГЗК» успішно реалізуються численні проекти та програми розвитку міста. Благодійні кошти підприємства щороку направляються у різні сфери життєдіяльності: освіту, спорт, культуру, охорону здоров’я, що дає можливість реалізовувати програму реабілітації дітей-інвалідів, оновлювати медичне обладнання, здійснювати капітальні ремонти дитячих садків, шкіл, спортивних майданчиків. Силами ВАТ «ПГЗК» було здійснено капітальні ремонти плавального басейну "Нептун", дитячого спортивно-оздоровчого центру «Горизонт».  За кошти благодійного фонду підтримується діяльність багатьох громадських організацій у місті, а саме: «Міська міліція», «Лікарняна каса», органи самоорганізації населення у мікрорайонах приватної забудови. І це лише невелика частка тих добрих справ, що було зроблено ВАТ «Полтавський ГЗК».

 

Бажаю трудовому колективу нових досягнень, надійного партнерства з вітчизняними та зарубіжними підприємствами, стійкості та перемог у бурхливому морі світових ринків. Нехай професійна майстерність та життєвий досвід працівників комбінату слугують і надалі на почесній і відповідальній ниві, а шлях підприємства буде багатий успіхами, захоплюючий новими планами, щедрим на добро, сонячний вдячністю людей! Зичу підприємству процвітання, його трудівникам – міцного здоров’я, достатку в кожен дім, родинного затишку!

 

З повагою міський голова С.А.Супрун