засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради

1.03.2013, 16:32

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

26 лютого у виконкомі відбулося чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. 

Члени виконавчого комітету Комсомольської міської ради заслухали інформацію завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян Л.М. Матюшкіної щодо результатів роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради у 2012 році. Протягом звітного періоду до виконкому звернулося 1977 осіб, з них 1506 - громадяни, які мають встановлені законодавством пільги та потребують соціального захисту та підтримки, а саме: ветерани війни і праці, багатодітні сім’ї, одинокі матері, жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та інші. Мешканцями міста було порушено 2001 питання з різних сфер життєдіяльності міста. Найбільш актуальними серед них є наступні питання: соціального захисту (47,1%), покращення житлових умов (16,1%), комунального господарства (20,2%), землекористування (2,6%). Протягом 2012 року позитивно вирішено 67,8% питань, порушених у зверненнях громадян, на решту питань заявникам надано аргументовані роз’яснення.     

На засіданні виконкому Комсомольської міської ради було затверджено посадовий склад штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня у складі 17-ти осіб. Було схвалено Положення про Комсомольську міську ланку Полтавської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, Положення про міський запасний пульт управління, що утворений для розроблення і реалізації заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Марченко Е.М. доповів присутнім про початок чергового призову громадян 1995 року народження, а також зазначив, що призовники розпочали проходити медичне обстеження в лікувальних закладах міста Комсомольська. 

Членами виконкому було схвалено рішення про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Вартість проїзду у міському транспорті з 06.03.2013 року складе 2 грн. та, навіть, така ціна квитка не компенсує витрати ПАТ «Комсомольське АТП 15347» на перевезення пасажирів по місту, адже собівартість, як зазначив голова правління підприємства Герасименко М.С., складає 3,80 грн. 

Затверджені зкориговані тарифи на послуги з утримання будинку та прибудинкових територій у бік збільшення на 17-20% (окремо по кожному будинку) з урахуванням зміни рівня мінімальної заробітної плати протягом 2011-2013 років з 940,0 грн. до 1147,0 грн. Новий тариф набуде чинності з останньої декади березня. 

Директор КЖЕП № 4 Т.В.Прокопенко доповіла про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2012 рік. Тетяна Василівна озвучила ряд проблемних питань, що стосуються утримання житлового фонду, які потребують вирішення на рівні міської влади, а саме: недостатня кількість робітників з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, зношеність системи інженерних мереж водо-та-теплопостачання на технічних поверхах житлових будинків типу ДБК, незадовільний стан сміттєвих камер, недостатня кількість стоянок для розміщення індивідуальних транспортних засобів біля житлових будинків. На засіданні виконкому було вирішено рекомендувати міському голові продовжити строк дії контракту з директором КЖЕП № 4 Т.В.Прокопенко, управлінню житлово-комунального господарства врахувати в роботі  пропозиції директора КЖЕП № 4 щодо утримання житлового фонду. 

Члени виконкому заслухали звіт про результати фінансово-господарської діяльності КП «СпецЕко» Комсомольської міської ради» за 2012 рік та прийняли рішення щодо продовження дії контракту з директором підприємства Ю.А.Кобченко.   

Члени виконкому заслухали інформацію керуючого справами виконкому Л.Б. Кошари про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради у 2012 році. Протягом звітного періоду адміністративна комісія провела 26 засідань, на яких було розглянуто 356 протоколів про адміністративні правопорушення мешканцями міста, з них на 352 правопорушника накладено адміністративні стягнення. Найбільше складених протоколів про адміністративні правопорушення комісія отримала від посадових осіб ГО «ГФ «Міська міліція»: це 119 протоколів, що стосуються порушень державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Любов Борисівна зазначила, що залишаються актуальними питання порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, а також порушення правил вигулу собак, питання дотримання громадянами тиші. 

Серед іншого розглянуті й прийняті рішення про організацію та проведення громадських робіт у 2013 році, квартирний облік, опіку, піклування, затверджене Положення про Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Комсомольську.