ЗУСТРІЧ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПЕРШОПРОХІДЦЯМИ

11.03.2013, 10:30

Минулого тижня міський голова С.А.Супрун відвідав чергові збори клубу першопрохідців «Полтавська магнітка».

 

Сергій Андрійович, насамперед, привітав присутніх жінок із наступаючим святом – Міжнародним жіночим днем та побажав усім присутнім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, здійснення мрій та сподівань. Міський голова подякував першопрохідцям за невтомну працю на теренах розбудови міста, та запевнив, що нинішнє покоління прикладе максимум зусиль для того, щоб Комсомольськ процвітав і надалі.

 

С.А.Супрун виступив з інформацією про соціально-економічний розвиток міста у 2012 році, та поділився планами та основними напрямками розвитку Комсомольська у 2013 році. Очільник міста змалював економічну та політичну ситуацію, що має місце в економіці нашої країни, області та місті.

Сергій Андрійович зазначив, що протягом останніх років в економіці міста простежується позитивна динаміка розвитку господарського комплексу - Комсомольськ зберігає лідерські позиції серед міст Полтавської області. Про це свідчать факти: збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, відсутність боргів із виплати заробітної плати, збільшення обсягу прямих іноземних інвестицій, тощо. Міський голова підкреслив, що високі досягнення також є наслідком ефективної реалізації започаткованих урядом ініціатив. Дані тенденції дозволяють будувати і сприятливі прогнози на поточний рік. Головною задачею міської влади у 2013 році є реалізація проектів, які спрямовані перш за все на поліпшення соціальної складової життя мешканців.

 

Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Всі присутні мали змогу задати питання, котрі їх хвилювали, та отримати компетентну відповідь. Першопрохідці подякували міському голові за участь у зборах та цікаву, змістовну розмову.