СВЯТО ВЕСНИ У МІСТІ

11.03.2013, 10:32

6 березня 2013 року з нагоди Міжнародного жіночого дня міський Палац культури і творчості радо вітав жіночу половину Комсомольська святковою концертною програмою.

 

З перших хвилин у залі панував піднесений весняний настрій, що подарували глядачам вихованки хореографічної студії «Ясочка». Як завжди, на висоті були цього дня солісти, вокальні групи та інші творчі колективи, у їх виконанні звучали українські народні й сучасні естрадні пісні, гумор. Незабутнім дарунком усім жінкам, присутнім у залі, стали танцювальні композиції  у виконанні творчих колективів Палацу культури і творчості. Учасники дитячої циркової студії теж не обійшли увагою свято 8 Березня і подарували жінкам декілька своїх виступів.

 

Своєю майстерністю й емоційністю артистам  вдалося зачарувати всіх, глядачі насолоджувалися виступами і щедро нагороджували  артистів оплесками. Майже дві концертні години промайнули як одна мить. У залі лунали щирі оплески та гучні овації, панувала святкова атмосфера і чудовий настрій.

 

Привітати комсомольчанок з наступаючим святом – Міжнародним жіночим днем завітали міський голова С.А.Супрун та голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус. На адресу жінок лунали теплі слова подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, підтримку та щирі побажання справжнього жіночого щастя, міцного здоров’я, краси, любові, достатку та сімейного затишку.