ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

13.03.2013, 08:26

12 березня 2013 року з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у місті відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника видатного поета.

Біля погруддя Т.Г.Шевченка зібралися представники міської влади, виконкому Комсомольської міської ради, громадських організацій, вчителі, учнівська молодь та жителі міста.

З урочистою промовою виступила секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік: «Доброю традицією у місті Комсомольську стало вшановувати у перші весняні дні пам'ять великого поета. Мабуть, немає на Україні домівки, у якій би не було «Кобзаря» Т.Г.Шевченка. Він – наш національний геній, пророк, надзвичайно талановита особистість. Його заповідями жили і живуть цілі покоління українців». Світлана Олександрівна подякувала усім присутнім за шану, яку вони прийшли віддати великому поетові та громадському діячеві України.

Біля пам’ятника вартував почесний караул з двох славних козаків, учасники зібрання виразно декламували вірші та прозу. Урочисті заходи було завершено покладанням квітів та вінків до погруддя Великого Кобзаря.