АПАРАТНА НАРАДА

13.03.2013, 08:27

У понеділок 11 березня 2013 року під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулась чергова апаратна нарада за участю керівників управлінь та відділів міської ради, підприємств, установ та організацій міста, представників засобів масової інформації.

В ході наради обговорювались результати діяльності управлінь та відділів виконкому Комсомольської міської ради, комунальних підприємств на минулих  тижнях та стан виконання попередніх доручень міського голови. Сергій Андрійович Супрун висловив невдоволення недостатньою оперативністю виконання його доручень та завдань.

Першим питанням, піднятим міським головою на нараді, було питання збою в роботі в ніч на 11 березня діючих мережевих насосів центральної теплової котельні, що розташована по вул. Енергетиків, 31. Робота центральної теплової котельні не припинялась, тепло та гаряча вода подавались на місто. С.А.Супрун дав доручення працівникам житлово-комунального господарства з’ясувати причину виникнення таких збоїв у роботі мережевих насосів, підрахувати збитки, що отримало КВП «Комсомольськтеплоенерго» в наслідок зупинки роботи котельні.

Про вивезення сміття та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ у Комсомольську доповідав начальник відділу відділу житла, розвитку доріг, благоустрою УЖКГ В.І.Гірявець. За його словами, на виконання доручення міського голови, представники УЖКГ та КП «СпецЕко» здійснили об’їзд територій міста та його околиць з метою визначення їх санітарного стану. Наразі обстежено всі парки, зелені зони, виявлено несанкціоновані звалища, складено акти та графіки вивозу сміття. Ліквідація виявлених звалищ взята під особливий контроль. Очільник міста попросив організувати роботу по ліквідації стихійних сміттєзвалищ таким чином, що б до Дня міста забезпечити чистоту і порядок у Комсомольську та його околицях.

Міський голова також дав доручення УЖКГ завершити ямковий ремонт доріг міста в строк до 15 квітня 2013 року. Не залишилися поза увагою очільника міста і питання накладання штрафів за паркування автомобілів у зеленій зоні прибудинкових територій. С.А.Супрун наголосив, що Правила благоустрою міста Комсомольська слід застосовувати на практиці.

На нараді було розглянуто питання залучення у 2013 році більшої кількості дітей шкільного віку до оздоровлення та відпочинку в шкільних таборах міста.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила, що протягом наступного тижня для керівників підрозділу апарату виконкому буде проведено навчання з питань охорони праці. Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 26 березня 2013 року. У квітні 2013 року проведення засідання виконкому заплановано на 16 квітня.