КОМСОМОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВЕЛА ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

14.03.2013, 08:14

У виконкомі Комсомольської міської ради пройшли засідання постійних депутатських комісій.

 

5 березня 2013 р. у малій залі виконкому відбулися засідання трьох постійних комісій:

-  з питань освіти, культури, спорту, сім'ї та молоді, де розглянуто одне питання;

-  з питань соціального захисту та охорони здоров’я, на якій обговорено 5 питань порядку денного. Зокрема, депутати підтримали ідею створення сектору обліку бездомних громадян при територіальному центрі соціального обслуговування «Калина», затвердили Положення та перелік послуг, які надаються центром, а також заслухали інформацію про хід виконання ряду міських програм з охорони здоров’я.

- з питань комунальної власності та приватизації. На порядку денному засідання було 8 питань, що стосувалися комунального майна.

 

6 березня 2013 р. своє засідання провели члени постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку під головуванням Юренка Олега Борисовича.  Депутати розглянули перелік заходів по виконанню Програми благоустрою міста  та Програми розвитку міських доріг.

Цього ж дня комісією мандатною, з питань депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади під головуванням Івасенка Григорія Миколайовича було розглянуто ряд профільних питань. Зокрема члени комісії затвердили загальний склад громадської ради при Комсомольській міській раді, а також заслухали та прийняли до відома інформацію начальника МВ УМВС України в Полтавській області Туля Ігоря Григоровича про стан виконання у 2012 році міської Комплексної програми профілактики злочинності і правопорушень на 2011 – 2015 роки.

 

Як завжди, найбільш завантаженою виявилася постійна комісія з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології, яка під час засідання 11 березня 2013 року розглянула майже 60 питань стосовно поновлення прав користування земельними ділянками, розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок тощо. Члени постійної комісії погодили більшість проектів рішень.

 

12 березня 2013 року постійна комісія з питань економічної політики, бюджету та фінансів під головуванням О.М.Лисенка теж провела своє чергове засідання. Депутатами було розглянуто 4 питання, серед яких найважливіші: внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік та виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольська у 2012 році. Члени комісії підтримали проекти рішень та прийняли до відома інформації.