ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

18.03.2013, 13:43

КОМСОМОЛЬСЬК ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Минулого тижня у Палаці культури і творчості м. Комсомольська з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово–комунального господарства та побутового обслуговування населення відбулись урочистості.

 У святковій залі зібралися керівники та працівники усіх підприємств і організацій, які забезпечують умови для належного і комфортного проживання громадян, дбають про благоустрій міста, надають житлово-комунальні послуги.

З привітальним словом до працівників житлово-комунального господарства звернувся заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович подякував комунальникам за їх сумлінну щоденну працю, побажав їм міцного здоров’я, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях.

До поздоровлень присутніх приєднався начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк. Петро Борисович також зазначив: «Наше життя важко уявити без стабільної роботи комунальників, ви кожного дня піклуєтесь, щоб у наших оселях завжди була вода і тепло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під'їзди. Тож, дякую вам за наполегливу працю, бажаю здоров’я, добробуту, щоб вас обминали негаразди, а всі, кому ви надаєте послуги, завжди були задоволені роботою».

Під час урочистого зібрання Ю.М.Муха від імені міського голови С.А.Супруна висловив щиру вдячність директору виробничого управління  водопровідно-каналізаційного господарства О.І.Яценко за багаторічну напружену працю на благо територіальної громади міста Комсомольська, високий професіоналізм та компетентність. З нагоди виходу О.І.Яценко на заслужений відпочинок заступник міського голови вручив йому пам’ятний подарунок та букет квітів.

З нагоди святкування професійного свята 34-м працівникам галузі ЖКГ було присвоєно звання «Ветеран праці ЖКГ».

За значний внесок у розвиток житлово-комунального господарства Центральним комітетом профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України директора комунального підприємства «Комсомольськтеплоенерго» М.М.Лихожона було вшановано Почесним званням «Кращий господарник 2012 року у вирішенні соціально-економічних питань».

Найкращих працівників галузі за сумлінну працю було відзначено Почесними грамотами департаменту житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації, Грамотами виконкому Комсомольської міської ради, Подяками міського голови, Грамотами управління житлово-комунального господарства міста.

Урочистості продовжила концертна програма, організована КП «Комсомольський Палац культури і творчості». Веселі пісні та запальні танці створили святкову атмосферу, яка стала запорукою гарного та веселого настрою для усіх присутніх.