ТЕАТРАЛЬНЕ ЖИТТЯ КОМСОМОЛЬСЬКА

19.03.2013, 15:00

Щороку, у переддень Міжнародного дня театру, учні навчальних закладів міста змагаються у своїй акторській майстерності за право бути кращим театральним колективом. Участь у конкурсі взяли колективи всіх шкіл міста. До складу журі увійшли головний режиссер-постановник Палацу культури і творчості Л.Кулик, режиссер-постановник Палацу культури і творчості А.Котовська, заступник директора ЦДтаЮТ Н.Сакун. Головні критерії, за якими оцінювалися конкурсанти це: режисерська робота, акторська майстерність, сценографія, музичний супровід та культура костюма. 

 

Шкільний театр НВК ім. Л.І.Бугаєвської «Романтики» посів на конкурсі І місце. Цього разу вони представили на огляд журі та глядачів уривок казки Шарля Перро «Веселі пригоди Кота у чоботях».

 

ІІ місце поділили між собою театральний колектив «Фантазія» (гімназія) та драматичний театр «Серпанок» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6). Колектив гімназії ім. В.О.Нижниченка показав уривок із твору Федора Коні «Дівчина-гусар».   Юні дарування драматичного театру ЗОШ № 6 «Серпанок» представили сучасну інсценізацію твору «За двома зайцями». 

Цікавим був виступ театрального колективу "Джерельце", який діє при ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. За майстерну акторську інтерпретацію твору Олексія Толстого «Золотий ключик» журі присудило колективу почесне ІІІ місце.

Шквал позитивних емоцій викликав виступ вихованців театрального колективу "Натхнення" ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.  Театральний колектив "Натхнення" зіграв на сцені уривок з твору Ксенії Драгунської «Руда п’єса» та посів також ІІІ місце.

 

Своє бачення кохання відобразили театрали гуртку «Заспів» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2). Під керівництвом Л.О.Пікуль вони підготували на конкурс уривок з твору Андрія Гуркова «О любви и в шутку, и в серьёз».

 

У святковій урочистій атмо­сфері відбулося нагородження найкращих акторів, якими у цьому році стали:

  • ·        учениця гімназії Іванна Романюк у номінації «Краща жіноча роль»;
  • учень НВК ім. Л.І.Бугаєвської Роман Черевко у номінації "Краща чоловіча роль";
  • учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Анастасія Голоушкіна у номінації "Краща жіноча роль другого плану";
  • учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ЄгорБазавлук у номінації "Краща чоловіча роль другого плану". 

Усі колективи змогли продемонструвати, що комсомольська молодь надзвичайно багатогранна та талановита. Глядачі отримали масу яскравих вражень та задоволення від гри юних дарувань. І можливо незабаром ми зможемо побачити цих акторів на одній сцені поряд із найяскравішими митцями України.