31 СЕСІЯ МІСЬКРАДИ РОЗПОЧАЛАСЯ З УРОЧИСТОСТЕЙ

21.03.2013, 09:31

З урочистих привітань розпочалася тридцять перша сесія Комсомольської міської ради.  

  

Згідно з Указом Президента України комсомольчанки Н.А.Павельчук, Н.О.Вознюк, О.М.Мормоль за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей були удостоєні Почесного звання України «Мати-героїня». Міcький голова С.А.Супрун та секретар міськради С.О.Калашнік привітали багатодітних мам із заслуженими нагородами. Сергій Андрійович вручив жінкам посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня», квіти, побажав їм здоров'я, усіляких гараздів та благополуччя у родинах.

 


На засіданні сесії депутати міськради вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЭС. Міський голова вручив ліквідаторам нагрудні знаки «Ветеран військової служби», гаряче подякував їм за подвиг, побажав міцного здоров’я, довголіття. Статус «Ветеран військової служби» отримали:

  • Бачурін Віктор Анатолійович
  • Бондаренко Олександр Юрійович
  • Веклич Сергій Іванович
  • Макан Григорій Григорович
  • Стеценко Юрій Олександрович
  • Яковлєв Олександр Олександрович
  • Ярмак Іван Олексійович 

У роботі сесії взяли участь керівники підприємств, організацій та установ, керівники відділів та служб виконкому, депутати обласної ради, голова міського суду, керівник органу самоорганізації населення, представники засобів масової інформації. У ході формування порядку денного безпосередньо під час пленарного засідання на розгляд ради додатково було внесено 5 питань архітектури і містобудування.

 

Депутати розглянули ряд важливих питань, що стосуються внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік, затвердження розміру статутного капіталу та доповнень до статуту ряду комунальних підприємств міста. В ході засідання було затверджено рішення про передачу на баланс КВП «Комсомольськтеплоенерго» майна, прийнятто у власність територіальної громади м. Комсомольська об’єкт соціальної інфраструктури – обладнання для скейт-парку.

 

В.о. заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» Н.Я.Сизченко звернулася до депутатів з пропозицією створити сектор обліку бездомних громадян у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру. Присутні депутати ухвалили проект рішення. Міська рада також затвердила Положення про Комсомольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» у новій редакції. 

 

На сесії Комсомольської міськради було затверджено склад нової громадської ради при Комсомольській міській раді на 2013-2015 роки у кількості 26 осіб.

 

Депутати внесли зміни у заходи по виконанню програм «Розвиток міських доріг» та «Благоустрій міста» на 2013 рік, ухвалили 14 проектів рішень, що стосуються поновлення дії договорів оренди землі фізичним особам-підприємцям, громадянам, підприємствам, кооперативу. В ході засідання депутатським корпусом було розглянуто 40 проектів рішень, що було підготовлено управлінням архітектури і містобудування. 4 рішення міськради було знято з контролю.