ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ МІСЬКОГО ДОБРОВІЛЬНОГО ТОВАРИСТВА «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ»

26.03.2013, 09:32

На вихідних у великій залі виконкому відбулась звітна конференція міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль».  У заході взяли участь голова та члени товариства «Союз Чорнобиль», міський голова С.А.Супрун, начальник управління соціального захисту населення В.А.Єршова та її команда, головний лікар ПМСД А.В.Ковпак, головний лікар МСЧ ВАТ «ПГЗК» І.В.Рудомєткіна, представники обласного об’єднання «Союз Чорнобиль», управління Пенсійного фонду в м. Комсомольську, ЗМІ.

 

На порядок денний засідання було винесено ряд наступних питань:

1)     Звіт голови міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» А.С.Луція про результати роботи організації за 2012 рік.

2)     Звіт про фінансово-господарську діяльність міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» за 2012 рік.

3)     Встановлення розміру щорічного членського внеску в 2013 році.

4)     Встановлення розміру та порядку надання матеріальної допомоги членам міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» у 2013 році.

5)     Різне.

 

Голова міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» А.С.Луцій оприлюднив статистику: сьогодні товариство «Союз Чорнобиль» у м. Комсомольську налічує 513 членів. 127 чорнобильців пішли з життя передчасно. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять ліквідаторів на ЧАЕС, яких не має в живих.

 

Члени засідання заслухали звіт А.С.Луція про результати роботи міської організації за 2012 рік. Протягом 2012 року 145 членів організації отримали матеріальну допомогу на загальну суму коштів 47,8 тис. грн. Завдяки підтримці міської влади, благодійного фонду «Полтавський «ГЗК» та інших спонсорів до новорічних свят всі діти отримали подарунки. Одну дитину було оздоровлено в Італії. Анатолій Семенович поділився приємною новиною – у чорнобильців міста з’явився профільний лікар – Людмила Миколаївна Остапенко. Голова товариства заявив, що у 2012 році кількість заявок на санаторно-курортне лікування від чорнобильців була мізерна - всього 18 осіб скористалися можливістю оздоровитися у санаторії.

На закінчення виступу А.С.Луцій подякував міському голові, управлінню праці та соціального захисту населення, ЗМІ за допомогу міському добровільному товариству «Союз Чорнобиль» та тісну співпрацю.

 

Міський голова С.А.Супрун зазначив, що у місті реалізується низка заходів, спрямованих на реалізацію соціальної ініціативи  Президента - підтримка та соціальний захист цієї категорії мешканців. Міською владою в рамках повноважень, що їх делегувала держава, у 2012 році було виділено 15,1 тис. грн. на допомогу постраждалим на ЧАЕС. На виконання соціальних ініціатив Президента України чорнобильцям у місті здійснюються  відшкодування проїзду у міському та приміському  транспорті, виділяються кошти на безкоштовне медичне  обслуговування, оздоровлення та інше. Соціальні гарантії держави будуть розповсюджуватись і на 2013 рік. «Звісно, сума виділених коштів не велика, багато є наболілих проблем, однак вирішувати їх ми мусимо поступово в межах тих коштів, які маємо", - зауважив Сергій Супрун.

 

Засідання тривало більше 2-х годин, присутні активно задавали виступаючим питання, отримували вичерпні та компетентні відповіді. Чорнобильців та їх рідних турбували питання доступності санаторно-курортного лікування, ефективного медичного забезпечення. Йшлося, зокрема, про можливість безкоштовного обстеження членів спілки чорнобильців на комп'ютерному томографі.

Під кінець зборів членами товариства «Союз Чорнобиль» було прийнято наступну резолюцію:

1)     Роботу голови міського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» вважати «доброю».

2)     Встановити розмір щорічного членського внеску у сумі 30,0 грн.

3)     Встановити розмір матеріальної допомоги у сумі 300,0 – 500,0 грн., допомоги на поховання – 500,0 грн.

4)     Позбавити права на отримання матеріальної допомоги тих членів товариства, які не сплачують внески.