АПАРАТНА НАРАДА

27.03.2013, 08:15

 

У перший день тижня міський голова Сергій Супрун провів апаратну нараду із заступниками,  керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради та комунальних підприємств, установ, організацій, представниками правоохоронних органів, ЗМІ.
Сергій Андрійович поділився з присутніми новиною - за результатами офіційної інформації Держкомстату України та його територіальних підрозділів губернатор Полтавщини О.В.Удовіченко посів шосте місце в рейтингу губернаторів України. Голів облдержадміністрацій оцінювали за показниками своїх регіонів: динамікою розвитку промисловості, сільського господарства, роздрібної торгівлі, сфери послуг, будівництва тощо. 
Міський голова повідомив, що 11 квітня у м. Комсомольську заплановано проведення виїзного семінару-наради Національного олімпійського комітету та Міністерства молоді та спорту України щодо актуальних питань розбудови олімпійського руху в Україні. Очільник міста дав відповідні доручення службам з метою підготовки заходу на високому рівні.   
С.А.Супрун виніс на порядок денний важливі питання життєдіяльності міста: стан утримання міських доріг та тротуарів під час снігопаду та недопущення травматизму городян під час ожеледі, готовність водогосподарського комплексу до весняної повені, створення умов для участі фахівців бюджетної сфери галузі охорони здоров’я у державній Програмі «Доступне житло».
Очільник міста звернувся до представника СЕС з проханням постійно контролювати якість питної води у місті у період весняних паводків. Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов проінформував, що показник захворюваності  населення Комсомольська  на ГРІ та грип на сьогодні нижче епідпорогового показника на 14%.
Начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська повідомила учасників наради про культурні події тижня. 27 березня о 18.00 у Палаці культури і творчості відбудеться концерт російського камерного оркестру «Провінція». 29 березня Ірина Іванівна запросила міського голову С.А.Супруна та заступника міського голови Н.Д.Угнічеву взяти участь у церемонії нагородження переможців міського дитячого фестивалю «Дніпрова хвиля».
На основі заслуханої інформації про діяльність структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій міський голова надав відповідні доручення.