ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

28.03.2013, 13:07

26 березня 2013 року у виконкомі під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулось чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

У ході засідання були розглянуті питання гуманітарного і соціального напрямків, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових і природних ресурсів, архітектури та містобудування.

 

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної щодо стану виконання робіт по реконструкції і ремонту приміщень та інженерних мереж навчальних закладів Комсомольська станом на 26.03.2013 та розглянули проект рішення щодо підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року. Керівники навчальних закладів отримали відповідні доручення: здійснити виконання робіт по реконструкції і ремонту приміщень та інженерних мереж, підготувати спортивні майданчики та провести ревізію спортивного обладнання, перевірити системи тепло-водопостачання, електромереж і оформити акти та паспорти готовності до опалювального сезону. Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника міського голови Н.Д.Угнічеву.

 

На засіданні виконкому присутні прийняли до відома інформацію про харчування дітей в дошкільних навчальних закладах м. Комсомольська у 2012 році. І.В.Шошина зазначила, що у звітному році 203 вихованця дошкільних навчальних закладів отримували харчування на пільгових умовах, 242 дитини були забезпечені дієтичним харчуванням. Згідно з медичними рекомендаціями в дитячих садках проводиться безперервна обов’язкова штучна С-вітамінізація третього блюда.

 

Про комунікаційну діяльність музею, спрямовану на популяризацію історико-культурних і природничих знань та естетичне виховання молоді, розповіла директор Комсомольського історико-краєзнавчого музею Т.А.Стахів. Протягом 2012 року співробітники музею провели 1236 екскурсій, прийняли в стінах закладу 12400 відвідувачів, відкрили нові експозиції. Т.А.Стахів поділилася із членами виконкому планами подальшого розвитку історико-краєзнавчої діяльності у місті,  звернула їх увагу на потребу закладу у додаткових коштах. Міський голова висловив думку про необхідність здійснення комплексного підходу у плануванні роботи міського історико-краєзнавчого музею.

 

Члени виконкому взяли до відома інформацію головного лікаря Комсомольської міської лікарні про комплектування безоплатних донорів та заготівлю крові у місті у 2012 році та затвердили графіки збору крові на 2013 рік. План заготівлі крові по місту у 2012 році було виконано лише на 55%. Міський голова порекомендував головному лікарю міської лікарні посилити агітаційну роботу щодо пропаганди безоплатного донорства серед потужних підприємств міста.

 

Протягом засідання було вирішено продовжити у 2013 році практику надання пільг громадянам на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою або в натуральному виразі за вибором пільговика.

 

В ході засідання виконкому ухвалили рішення, що стосуються майнових питань, питань присвоєння поштових адрес будівлям, обліку садових будинків у садових товариствах, надання дозволу на оформлення документів на збудовані гаражі. Значна частина прийнятих рішень стосувалася сфери соціального захисту дітей.