ЗАВДЯКИ СИСТЕМНОМУ ВПРОВАДЖЕННЮ РЕФОРМ НА ПОЛТАВЩИНІ ДОСЯГНУТО КОНКРЕТНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

29.03.2013, 14:17

ЗАВДЯКИ СИСТЕМНОМУ ВПРОВАДЖЕННЮ РЕФОРМ НА ПОЛТАВЩИНІ ДОСЯГНУТО КОНКРЕТНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

 

27 березня 2013 року о 10-ій ранку за участю голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка в обласному телецентрі «Лтава» відбулась прес-конференція. Участь у заході взяли голови районних рад, міські голови, структурні підрозділи облдержадміністрації, працівники відповідальні за зв’язки з громадськістю в райдержадміністраціях та міськвиконкомах області, представники ЗМІ.

 

Інтернет-конференцію вперше у режимі он-лайн ретранслювали у великій залі виконкому у місті Комсомольську. Заслухати звіт губернатора прийшли  господарський актив міста, представники громадської ради при Комсомольській міській раді, представники виконкому Комсомольської міськради, ЗМІ.

 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко підвів підсумки під реалізацією в області програм Президента «Україна для людей». О.В.Удовіченко зазначив, що у 2010-2012 роках було започатковано ряд важливих реформ, направлених на впровадження стандартів розвинутих країн і Полтавщина не стояла осторонь загальнодержавних процесів. За соціально-економічними показниками регіон посів 8 місце в Україні. 

 

Протягом 2010-2012 років обсяг реалізованої промислової продукції в Полтавській області невпинно зростав (2010р. – 47,6 млрд. грн., 2011р. – 56,5 млрд. грн., 2012р. – 64,2 млрд. грн.). В сільському господарстві область вже котрий рік отримує рекордні врожаї зернових, займає 1 місця в Україні по поголів’ю ВРХ, виробництву молока. За показником обсяг інвестицій на 1 особу Полтавська область перевищує загальноукраїнський показник майже на чверть (23%). В області відбулись позитивні зрушення щодо модернізації сфери соціального забезпечення. Тільки у 2012 році відкрито 7 філій відділень територіальних центрів соціального обслуговування (у м. Комсомольську), 5 центрів соцреабілітації дітей-інвалідів.

 

Олександр Удовіченко зазначив, що протягом 2010-2012 років життя змінилось на краще, але звичайно проблемні питання існують. Очільник регіону також наголосив, що реформування різних галузей йде  в регіоні непросто, проте – це єдиний шлях, яким треба рухатись. Тому закликав громаду  підтримати і активізувати реформи на місцях.

Голова ОДА  відповів на запитання журналістів та глядачів.