КОМСОМОЛЬСЬК НА МИСТЕЦЬКІЙ ХВИЛІ

1.04.2013, 08:52

29 березня фестиваль дитячої та юнацької творчості «Дніпрова хвиля» у нашому місті зібрав на заключному гала-концерті повну залу глядачів, подарував їм насолоду, гарний настрій.

 

Вже традиційним є проведення у цей час у Комсомольську щорічного фестивалю «Дніпрова хвиля». Протягом 2-х місяців проходили відбірні тури. Близько 560 конкурсантів віком від 6 до 20 років змагалися у вокальному та хореографічному жанрах. Фестиваль проводиться з метою підтримки дитячої творчості, сприяння виявленню талановитих дітей і молоді у місті.

 

Кожного фестивального року вдається відкрити нові яскраві зірочки на творчому небосхилі міста Комсомольська. І 2013 рік не є виключенням! Комсомольчани познайомились із новими творчими колективами – «Skyline»,  «Cod kids», «Enjoy». Члени журі переглянули близько 120 номерів, визначили 52 переможця та 22 дипломанта. Володарями Гран-прі у вокальному жанрі став дует Олени Іонової та Євгенії Саболдашної (пісня «Мама моя»), у хореографічному жанрі – молодша група Rema Dance (номер «Сходка»).

 

Привітати комсомольські таланти завітали міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму, директор фестивалю І.І.Зеленська. На адресу конкурсантів, керівників творчих колективів пролунали теплі вітальні промови, щирі побажання зберегти в серцях любов до мистецтва!

 

Почесні гості радо взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дніпрова хвиля». Позитивні емоції вирували на сцені та в глядацькій залі. Переможці отримали дипломи, квіти, м’які іграшки, а глядачі – задоволення від свята пісні й танцю.