XVII ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ «ТВОЄ МАЙБУТНЄ, КОМСОМОЛЬСЬК!»

17.05.2013, 10:40

 

17 травня 2013 року у великій залі Палацу культури і творчості відбулася чергова ХVІІ церемонія нагородження обдарованих і талановитих дітей «Твоє майбутнє, Комсомольськ!». На захід були запрошені батьки, діти, педагоги, представники ЗМІ. Відкрив урочистості ансамбль скрипалів дитячої музичної школи.

 

Зі словами вдячності до присутніх на відкритті церемонії звернулася заступник міського голови Н.Д.Угнічева: «Президент України Віктор Янукович визначив одним із головних пріоритетів на 2013 рік підтримку талановитої та обдарованої молоді, забезпечення права дитини на всебічний розвиток, створення необхідних умов для діяльності закладів позашкільної освіти, розширення їх мережі.Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету й успіху у світі. Я безкінечно рада, що у нашому місті таких дітей дуже багато».

 

Секретар міської ради С.О.Калашнік привітала зібрання: «Діти – це наше майбутнє, майбутнє народу й держави. Щиро вдячна Вам, шановні педагоги та батьки,  за вашу турботу й самовідданість справі виховання й розвитку дітей. Від депутатського корпусу, від себе особисто бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, родинного тепла та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай ваші таланти розквітають. Бо сьогодні бути розумними –це модно і престижно».

 

Свято «Твоє майбутнє, Комсомольськ!» продовжилося нагородженням дітей-переможців обласного і всеукраїнського етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, просвітницьких, спортивних, творчих конкурсів і змагань. Сертифікати учасників вручали заступник міського голови Н.Д.Угнічева, секретар міської ради С.О.Калашнік. Усього було вручено 167 сертифікатів. Подякою міського голови відзначені за особистий внесок у розвиток територіальної громади та гідне представлення м.Комсомольська на обласному, всеукраїнському, міжнародному рівнях учні гімназії ім.В.О.Нижниченка Ільченко Олександр, Ситник Всеволод і учень НВК ім.Л.І.Бугаєвської Гармаш Владислав.

 

Вітали переможців колективи художньої самодіяльності ПКіТ.