АПАРАТНА НАРАДА

8.04.2013, 10:42

8 квітня у м. Комсомольську міський голова С.А.Супрун провів апаратну нараду за участю заступників голови, керівників структурних підрозділів міськвиконкому, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, представників місцевих ЗМІ.

Під час наради С.А.Супрун проінформував присутніх про чергові кадрові зміни і представив нового директора комунального підприємства „Дитячий спортивно-оздоровчий центр „Горизонт” Н.В.Мартинович. Минулого тижня міським головою було підписано розпорядження про створення робочої групи щодо обстеження стану літнього табору та визначення ступеню його готовності до літнього оздоровчого періоду.

С.А.Супрун в ході апаратної наради доручив відповідним структурним підрозділам провести технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту ВУВКГ, навчання та тренування з виробничим персоналом очисних споруд міськводоканалу з питань цивільного захисту населення.

У ході апаратної наради міським головою було порушене питання обстеження та аналізу автобусних зупинок міста на предмет їх відповідності вимогам безпеки перебування на них пасажирів.

Міський голова поцікавився стадією реалізації проекту з виконання ямкового ремонту доріг міста. Не залишилися поза увагою очільника міста й питання ліквідації стихійних сміттєзвалищ у Комсомольську. С.А.Супрун наголосив, що до Дня міста слід привести до ладу територію, залучити наявну техніку та активізувати підприємства, установи, організації, учнівську молодь міста щодо підтримки всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Сергій Андрійович підкреслив, що акція триває з 20 березня по 31 травня 2013 року, і ми, як добрі господарі, не повинні відкладати вищезазначені заходи на останній день, а спланувати та ефективно виконувати прибирання території міста та його околиць протягом двох місяців. Крім того, міський голова закликав систематично упорядковувати території, що закріплені за підприємствами, організаціями, установами.

С.А.Супрун також підняв питання необхідності створення комісії по вибору окремого приміщення для більш комфортної роботи ГО «Ніжність», що займається реабілітацією та адаптацією дітей-інвалідів. «Влада зі свого боку створюватиме умови, щоб підтримувати дітей та підлітків з особливими потребами», – сказав Сергій Андрійович.

Міський голова заслухав інформацію начальників відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко та відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрєзана про стан підготовки до проведення на цьому тижні ум. Комсомольську Міжнародних молодіжних форумів та виїзного семінару-наради Національного олімпійського комітету і Міністерства молоді та спорту України.

 

Про результати наради з питання реалізації у 2013 році  програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, що відбулася минулого тижня в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ПОДА Віктора Животенка, проінформував заступник міського голови Ю.М.Муха. Юрій Миколайович зазначив, що у 2013 році продовжиться реалізація державної програми будівництва (придбання) доступного житла (30/70), програми здешевлення вартості іпотечних кредитів та програми забезпечення молоді житлом. У державному бюджеті України на 2013 рік для Полтавської області передбачені державні кошти на реалізацію кожної з цих програм.  Зокрема, для реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів (3%) з державного бюджету буде виділено близько 6,5 млн. грн. Для реалізації державної програми будівництва (придбання) доступного житла за державною підтримкою 30% на 2013 рік передбачається залучити всього 8,7 млн. грн., у тому числі з державного бюджету – 2,5 млн. грн., з місцевих бюджетів – 530,0 тис. грн., у тому числі з бюджету Комсомольська – 250 тис. грн. З метою подальшої реалізації державної житлової політики та створення належних умов для забезпечення молодих сімей та одиноких громадян житлом  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 967 „Про затвердження Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки” міським головою С.А.Супруном було доручено керівникам відповідних структурних підрозділів активізувати роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо можливої участі у програмі «Доступне житло».

 

Голова правління ГО «Міська міліція» С.О.Хряпа прозвітував міському голові про результати роботи громадської організації протягом І кварталу 2013 року. Сергій Олександрович зазначив, що членами організації протягом звітного періоду було складено 39 протоколів, з них 25 – на авто- мотовласників за порушення Правил благоустрою.

 

Згідно з доповіддю начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова показник захворюваності  населення Комсомольська  на ГРІ та грип на сьогодні нижче епідпорогового показника на 35%, а показник захворюваності  школярів нижче епідпорогового показника на 65%.

 

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара повідомила про зміну електронної адреси офіційного сайту Комсомольської міської ради (відтепер – www.hp-rada.gov.ua) та електронних поштових адрес, офіційних бланків виконкому.