АПАРАТНА НАРАДА

22.04.2013, 10:50

22 квітня під головуванням міського голови С.А.Супруна у виконкомі Комсомольської міськради відбулась апаратна нарада, в якій взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міськвиконкому, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, представники місцевих ЗМІ.

 

Нараду Сергій Андрійович розпочав зі слів подяки всім, хто долучився до участі у всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля», виявив громадську активність у проведенні Всеукраїнського суботника з благоустрою підпорядкованих територій. Очільник міста зазначив, що не всі зелені куточки міста прибрано як слід та попросив першого заступника міського голови проаналізувати кількість залучених до толоки людей та якість виконаних робіт. Міський голова акцентував увагу присутніх, що двомісячник чистоти і благоустрою, оголошений Президентом України, триває до 31 травня і роботу по впорядкуванню закріплених територій буде продовжено. С.А.Супрун звернув увагу комунальних служб на необхідності приведення до порядку пам’ятників міста і передмістя, вивезення сміття з кладовища.

 

Під час наради також розглянуті питання про проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. С.А.Супрун наголосив на необхідності проведення реформ в Україні з метою покращення умов життя людей, оперативного та якісного надання їм публічних послуг. 25 квітня 2013 року у Полтавській облдержадміністрації буде проведено засідання обласної регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на якому будуть підбиті підсумки обговорення Концепції, заслухано пропозиції районних, міських, сільських голів Полтавщини.

 

На виконання доручень Президента України міський голова попросив активізувати роботу по створенню центру надання адміністративних послуг у м. Комсомольську, надати йому пропозиції з цього питання у найближчий строк.

 

У ході засідання С.А.Супрун надав доручення начальнику відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку С.О.Золотовій попрацювати з виробниками сільськогосподарської продукції щодо організації та проведення виставки-ярмарку продукції у Комсомольську.

 

Міський голова нагадав представникам управління житлово-комунального господарста, управління архітектури та містобудування, що питання обстеження та аналізу автобусних зупинок міста на предмет їх відповідності вимогам безпеки перебування на них пасажирів залишаються актуальним.

 

Начальник управління житлово-комунального господарста П.Б.Василюк доповів, що роботи з виконання ямкового ремонту доріг у місті тривають.

 

За інформацією начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області І.Г.Туля, за період із початку місяца зареєстровано 59 справ, з них 29 розкрито.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов доповів, що показник захворюваності  населення Комсомольська  на ГРІ та грип на сьогодні нижче епідпорогового показника.