АПАРАТНА НАРАДА

21.05.2013, 10:52

20 травня 2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради відбулась апаратна нарада під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.

 

Перший заступник міського голови розпочав засідання з найактуальнішого на сьогодні у місті питання – ремонту дорожнього покриття. Начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк прокоментував стан виконання робіт у даному напрямку. На сьогодні КЖЕП №1, №2, №3 ямковий ремонт внутрішньоквартальних доріг завершили. У липні планується розпочати поточний ремонт вулиці Радянської. Начальник управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченко доповів присутнім, що роботи по реконструкції вулиці Леніна продовжуються в межах виділеного фінансування. У місті також тривають роботи по будівництву каналізаційного напірного колектора від КНС-8 до КНС-1Б.

 

Д.Г.Биков підвів підсумки співпраці органів місцевого самоврядування та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Станом на 20.05.2013 за кошти благодійного фонду було виконано ремонт актової зали у ЗОШ №6, здійснено заміну дверей, вікон, кахельної плитки на кухні у ДНЗ «Дюймовочка», замінено старі вікна, відревізовано опалювальну систему у приміщенні художньої школи. Ремонтні роботи ведуться також у дитячих садочках «Сонечко», «Казка», «Дзвіночок». Не обійшов своєю увагою Благодійний фонд музичну школу та виставкову залу. З липня 2013 року заплановано розпочати капітальні ремонти у ЗОШ №2 та школі села Дмитрівка.

 

Перший заступник міського голови заслухав інформацію начальника Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньова щодо якості питної води у річці Дніпро та річці Псел. Усі показники якості питної води у Дніпрі перебувають у нормі. Натомість, забір проб води у р. Псел показав, що на сьогоднішній день деякі показники не відповідають санітарним вимогам. У зв’язку із цим буде проведено повторне дослідження.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів нагадала присутнім, що з 1 липня 2013 року у м. Комсомольську на базі Дозвільного центру розпочне свою роботу Центр надання адміністративних послуг. У зв’язку з чим Д.Г.Биков дав доручення керівникам структурних підрозділів виконкому Комсомольської міськради визначити перелік послуг, розробити регламент, що визначатиме організаційно-процедурні питання діяльності Центру надання адміністративних послуг.

 

За інформацією голови громадської організації "Громадське формування з охорони громадського порядку "Міська міліція" С.О.Хряпи протягом травневих свят надзвичайних подій у Комсомольську не сталося.

 

Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина озвучила присутнім графік проведення державної підсумкової атестації серед учнів 9-х та 11-х класів. Випускники початкової школи міста (4 клас) уже склали державну підсумкову атестацію. Свято останнього дзвоника у школах Комсомольська відбудеться 24.05.2013 о 08.00 годині ранку. 1 червняу загальноосвітніх навчальних закладах міста для випускників 11-х класів пройдуть урочисті церемонії вручення атестатів про середню освіту, а також випускні бали. А вже із 3 червня у місті розпочнуть роботу пришкільні табори відпочинку для учнів початкової школи та учнів 5-8 класів. У липні 2013 року юні комсомольчани матимуть змогу відпочити у літньому таборі відпочинку в позашкільному навчальному закладі центр дитячої та юнацької творчості Комсомольської міськради.

 

Начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська повідомила приємну новину – 8 травня у м. Полтаві відбувся обласний марш-парад духових оркестрів, присвячений Дню Перемоги, на якому муніципальному духовому оркестру м. Комсомольська було присуджено почесне 1 місце.