АПАРАТНА НАРАДА

4.06.2013, 08:10

3 червня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулась чергова апаратна нарада під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

У ході апаратної наради міський голова порушив ряд важливих питань, зокрема таких, що стосуються відпочинку та оздоровлення школярів міста у літній період. Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому. Відпочинку та оздоровленню дітей надається стратегічне значення у Комсомольську і у країні в цілому. На виконання соціальної ініціативи Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» підготовка до оздоровлення та відпочинку в Комсомольську розпочалася вже з січня 2013 року. Завдяки своєчасній підготовці, оздоровча кампанія комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» стартувала вчасно. Очільник міста виявив намір відвідати літній табір та особисто оцінити якість підготовки закладу до прийому дітей.

 

Начальник Комсомольського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області О.М.Кістеньов у свою чергу прозвітував про стан підготовки спортивно-оздоровчого центру до прийому дітей. Санепідслужбою було проведено комплекс лабораторних досліджень якості питної води та дотримання санітарно-гігієнічного і протиепідемічного режимів закладом оздоровлення. За результатами проведених лабораторних досліджень у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» невідповідність нормативам якості питної води за санітарно-гігієнічними і протиепідемічними показниками не виявлена.

 

С.А.Супрун побував у міському парку культури та відпочинку і залишився незадоволеним станом виконання управлінням житлово-комунального господарства, комунальним підприємством "Міськсвітло" Комсомольської міської ради", комунальним підприємством "Озеленення" Комсомольської міської ради його попередніх доручень щодо благоустрою та утримання основної рекреаційної зони відпочинку комсомольчан.

Міський голова прокоментував стан виконання ремонтних робіт на дорогах міста. Очікувані обсяги виділення бюджетних коштів у 2013 році не дозволяють швидко забезпечити покращення техніко-експлуатаційного стану усіх ділянок мережі доріг загального користування, які потребують невідкладного ремонту, але роботи тривають.

У ході засідання міським головою було повідомлено, що з 1 липня 2013 року у місті відбудеться зупинка котельні за адресою вул. Енергетиків, 31 на планово-попереджувальний ремонт строком на один місяць.

Керуючий справами виконкому Л.Б.Кошара доповіла присутнім про результати роботи адміністративної комісії. За 5 місяців 2013 року до адміністративної комісії надійшло 89 протоколів, з них – 38 протоколів стосуються порушень Правил благоустрою м. Комсомольська.

Начальник відділу культури та туризму І.І.Зеленська прокоментувала стан підготовки до основних культурно-масових заходів, що заплановано провести у місті протягом червня 2013 року.