МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.А.СУПРУН НА ЗУСТРІЧІ З МІНІСТРОМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖКГ У ПОЛТАВІ

7.06.2013, 11:00

06 червня 2013 року міський голова С.А.Супрун взяв участь у нараді, яку провів міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник у Полтавській облдержадміністрації.

 

У ході засідання було підведено підсумки опалювального сезону 2012/13 року та обговорено завдання з підготовки до опалювального сезону 2013/14 року.

 

Комсомольський міський голова поділився з учасниками наради досвідом роботи в напрямку розвитку й модернізації теплового господарства Комсомольська. С.А.Супрун зазначив: «Впровадження нових ефективних механізмів у сфері енергозбереження є надзвичайно актуальним та стратегічно важливим для міських громад. Проблема енергозбереження в умовах кризи є досить актуальною на сьогоднішній день і для міста Комсомольська. Постійне зростання вартості енергоносіїв, у тому числі для населення та бюджетних установ Комсомольська, призводить до додаткового навантаження на бюджет міста як у зв'язку з компенсаційними виплатами підприємствам житлово-комунального комплексу, так і прямим фінансуванням вартості енергоносіїв для бюджетних організацій. Тільки ефективні енергозберігаючі технології можуть привести до значної економії бюджетних коштів». Ще у 2009 році м. Комсомольськом у рамках проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення» було виконано енергетичні аудити п’ятнадцяти житлових будинків, дошкільних навчальних закладів, шкіл міста та визначено пріоритетні напрямки реалізації першочергових, невідкладних та перспективних заходів з енергозбереження.

Міський голова у ході засідання поділився з присутніми результатами реалізації Проекту „Впровадження відновлюваних альтернативних джерел теплової енергії на  котельні мікрорайону №15 м. Комсомольська Полтавської області”, що спрямований на скорочення використання енергетичних і матеріальних ресурсів за рахунок впровадження альтернативних джерел енергії та палива, оптимізацію споживання  природного газу на котельні мікрорайону №15 м. Комсомольська.

 

Міський голова також розповів про хід впровадження енергозберігаючих технологій у закладах бюджетної сфери Комсомольська, зокрема у школах, дитячих садках, лікарні, підняв ряд наболілих питань, що стосуються життєдіяльності територіальної громади міста.