ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

17.04.2013, 11:03

16 квітня 2013 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

Згідно з порядком денним було розглянуто соціальні питання, питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, питання архітектури та містобудування.

 

Про організацію відпочинку дітей і підлітків улітку 2013 року доповідала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко. Члени виконкому затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку дітей міста на 2013 рік. У поточному році заплановано оздоровити 2035 дітей, із них у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» - 1400 осіб, у пришкільних таборах – 535 осіб, у спортивному таборі ДЮСШ №2 - 45 осіб, у таборі праці та відпочинку Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 15 осіб, у таборі відпочинку ЦДтаЮТ – 25 дітей, у таборі відпочинку територіального центру соціального обслуговування «Калина» - 15 осіб. Вартість путівки з триразовим харчуванням, денним сном та терміном перебування 18 днів складе 396 грн., з них батьківська доплата становитиме 237 грн. 60 коп. Вартість путівки з дворазовим харчуванням та терміном перебування 14 днів складе 252 грн., з них батьківська доплата - 151 грн. 20 коп.

 

Начальник служби у справах дітей Л.П.Василенко винесла на розгляд присутніх значну частину рішень, що стосуються сфери соціального захисту дітей. 

 

У ході засідання виконкому було затверджено графіки руху та автобусні маршрути загального користування до садових товариств, що будуть здійснювати перевезення пасажирів з 15 квітня по 15 жовтня 2013. Право на безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах загального користування до садів та городів має певна категорія громадян відповідно до норм чинного законодавства. Пільгові перевезення здійснюються в понеділок, вівторок, четвер, п’ятницю.

 

Члени виконкому заслухали звіти директора комунального підприємства готелю «Славутич» Т.П.Першиної та директора комунального підприємства «Комсомольський палац культури і творчості» О.В.Меренкова про результати фінансово-господарської діяльності підприємств за 2012 рік та рекомендували міському голові продовжити строк дії контрактів з цими директорами на 1 рік.

 

Серед іншого розглянуті й прийняті рішення, що стосуються майнових питань, питань присвоєння поштової адреси житлового будинку, обліку будинків у садових товариствах, надання дозволу на оформлення документів на збудовані гаражі та інші.