ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКРАДИ

30.05.2013, 11:05

28 травня під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова відбулось чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

 

У ході засідання було розглянуто питання гуманітарного та соціального напрямків, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури та містобудування.

 

Начальник відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезан доповів присутнім про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи з населенням міста за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Організація такої роботи є важливим елементом системного розвитку галузі фізичної культури та спорту в місті й важливою складовою процесу повноцінного розвитку населення різних вікових груп. Для проведення спортивно-масових заходів серед комсомольчан використовуються спортивні споруди, що належать дитячо-юнацьким спортивним школам міста. З метою покращення матеріальної бази в місцях масового відпочинку відділом було відпрацьовано ряд ініціатив, зокрема: надані пропозиції про включення до стратегічного плану розбудови прибережної зони міста заходів з облаштування спортивних майданчиків із різних ігрових видів спорту. Члени виконкому взяли інформацію до відома. Д.Г.Биков дав доручення начальнику відділу з фізичної культури та спорту додатково розробити план спортивно-масових заходів та включити до нього заняття з проведення оздоровчої зарядки серед населення різних вікових категорій.

 

Активну дискусію присутніх викликав проект рішення «Про збільшення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста в літній оздоровчий період 2013 року». Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина пояснила, що вартість харчування дітей у дитячих садочках міста збільшиться на 10% лише в літній оздоровчий період із 01.06.2013 по 31.08.2013 та з метою придбання свіжих овочів та фруктів. Проект рішення було підтримано членами виконкому.

 

Про роботу житлово-комунальних підприємств міста в опалювальний період 2012-2013 років та завдання по їх підготовці до наступного опалювального періоду прозвітувала в.о. начальника управління житлово-комунального господарства А.М.Овчаренко. Альбіна Миколаївна окреслила ряд проблем та недоліків, що виникали у сфері комунального господарства під час звітного періоду, ознайомила присутніх із детальним переліком заходів по підготовці житлово-комунальних підприємств до наступного опалювального періоду 2013-2014 років. Перший заступник міського голови Д.Г.Биков доручив головному інженеру КВП «Комсомольськтеплоенерго» П.І.Сніжко під час підготовки до нового опалювального періоду урахувати недоліки, що виникли в роботі котельні по вул. Енергетиків, 31 цієї зими.

 

У ході активного обговорення питань організації міських автобусних маршрутів загального користування на засіданні виконавчого комітету було погоджено графік та схему руху автобусів за маршрутом №2 та маршрутом №10.

 

Членами виконавчого комітету було також затверджено схему дислокації дорожніх знаків на вулично-шляховій мережі м. Комсомольська. Перший заступник міського голови повідомив: «Після виконання робіт з ямкового ремонту доріг міста згідно з вищевказаною схемою буде закуплено близько 600 дорожніх знаків. У квітні 2013 року схему дислокації дорожніх знаків на вулично-шляховій мережі м. Комсомольська було винесено на обговорення засідання депутатського клубу. В результаті чого депутати внесли низку пропозицій, що були опрацьовані та частково враховані у схемі. При підготовці схеми було враховано найактуальніші зміни у нормативно-правових документах, сучасні розробки, наукові досягнення.»

 

Також з метою реалізації Концепції розвитку території прибережної зони Комсомольська та поліпшення якості відпочинку населення міста члени виконкому затвердили Комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в районі вул. Набережна, 1.

 

Наприкінці засідання було розглянуто скаргу голови садового товариства "Юність-1" на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу 850,0 грн. за складування побутових відходів при в’їзді на головну алею садового товариства. Складування побутових відходів садовими та гаражними товариствами у невизначеному місці є порушенням Правил благоустрою території м. Комсомольська. Ознайомившись з наявними матеріалами члени виконкому прийшли до висновку відмовити у задоволенні скарги і залишити постанову адмінкомісії в силі.