МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ: ПЕРЕБУВАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ У КОМСОМОЛЬСЬКУ

17.06.2013, 11:05

 14 – 16 червня 2013 р. у місті Комсомольську з дружнім візитом перебувала польська делегація з Повіту Рацибузького. Почесні гості завітали з метою підтримки партнерських відносин, розвитку культурних й освітянських зв’язків та в рамках підписаної Угоди про співробітництво між громадами м.Комсомольська та Повіту Рацибузького.

 

Польських побратимів запросили взяти участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Мистецьке сузір’я».З міста Рацибуж до Комсомольська приїхав дитячий колектив мажореток – 11 дівчат, яким випала честь представляти польську культуру на фестивалі.«Мажоретки» у перекладі з французької мови - помічниці «тамбур-мажора», головного барабанщика. Головним атрибутом мажореток є «батон» - жезл, яким вони вправно володіють, виконують безліч складних синхронних трюків під музику. Дівчата вдягнені у військову чи подібну форму є традиційними учасницями парадів у Польщі. Завдяки участі мажореток у фестивалі комсомольчани мали змогу познайомитись із новим жанром танцювального мистецтва, помилуватися вправними та злагодженими рухами дівчат, одягнутих у яскраві костюми.

 

 Офіційну делегацію з Польщі очолив староста Повіту Рацибузького пан Адам Хайдук, який неодноразово приїздив до нашого міста. Комсомольськ також відвідали голова ради Повіту пан Адам Вайда та голова комітету Повіту з питань сільського господарства та захисту навколишнього середовища пан Ришард Винярски. У ході короткого триденного візиту зарубіжні гості відвідали комунальне підприємство «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», ТОВ «Єристівський ГЗК», зустірилися з міським головою С.А.Супруном, секретарем Комсомольської міськради С.О.Калашнік, заступником міського голови Н.Д.Угнічевою, окреслили майбутні шляхи співпраці, побували на великому мистецькому святі – традиційному гала-концерті Міжнародного дитячого фестивалю «Мистецьке сузір’я».

 

Багаточисельні гості й шанувальники юних артистів отримали справжню насолоду від свята пісні й танцювального дива, адже учасники фестивалю дійсно дуже талановиті, професійні, яскраві та індивідуальні.