СВЯТКОВА СЕСІЯ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24.04.2013, 11:12

Святкову 32 сесію Комсомольської міської ради VI скликання з нагоди Дня міста було відкрито під звуки духового оркестру, що виконав Державний Гімн України. Міський голова С.А.Супрун виступив з урочистою промовою. Сергій Андрійович зупинився на історії Комсомольська та досягненнях сьогодення, висловив подяку першопрохідцям, Почесним громадянам, мерам, депутатам і своїй команді. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять поважних городян, яких немає з нами поруч. Урочиста частина засідання закінчилася врученням подарункових наборів та квітів. Міський голова щирими словами подяки вітав видатних діячів та першопрохідців із святом – Днем міста.

 

Після 5-ти хвилинної перерви депутати Комсомольської міськради продовжили роботу у звичному робочому режимі.

 

У ході засідання було затверджено Програму зайнятості населення міста Комсомольська на період до 2017 року, список узагальнених об’єктів історичних пам’яток та об’єктів археології на території міста, які вносяться до Переліку об’єктів культурної спадщини Полтавської області, внесено доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності.

 

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчиннікова винесла на розгляд присутніх проект рішення про створення у м.Комсомольську Центру надання адміністративних послуг. Міський голова зазначив, що надання якісних та оперативних публічних послуг є основною задачею, що ставить перед органами міського самоврядування Президент України. У Комсомольську Центр надання адміністративних послуг як постійно діючий робочий орган виконкому міськради буде працювати на базі Дозвільного центру.

 

Голова громадської ради при Комсомольській міській раді Д.В.Вінівітін виступив з пропозицією погодити Положення про громадську раду. Депутати підтримали проект рішення. С.А.Супрун звернувся до голови громадської ради з проханням винести на розгляд чергового засідання ради проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, висловити свою думку та надати пропозиції.

 

Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна доповіла присутнім про необхідність внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік. Депутати підтримали проект рішення, видатки буде збільшено міському відділу освіти, відділу з фізичної культури та спорту, управлінню охорони здоров’я, відділу культури і туризму, управлінню житлово-комунального господарства, управлінню по інвестиціях та будівництву.

 

У ході пленарного засідання 32 сесії Комсомольської міської ради VI скликання було також розглянуто питання поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури та містобудування, прийнято відповідні рішення.