ЮНІ КОМСОМОЛЬЧАНИ ПІДКОРЮЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПІСЕННИЙ ОЛІМП

11.06.2013, 11:10

5-9 червня 2013 року офіційна делегація з міста Комсомольська на чолі із секретарем Комсомольської міської ради С.О.Калашнік перебувала закордоном у гостях у польських друзів – Повіті Рацибузькому, Сілезійське воєводство, Республіка Польща, де взяла участь у Міжнародному Фестивалі Європейської пісні.  

Староста Повіту Рацибузького Пан Адам Хайдук в рамках Угоди про співробітництво між громадами міста Комсомольська та Повіту Рацибузького з метою підтримки партнерських відносин, розвитку культурних й освітянських зв’язків вкотре запросив комсомольчан відвідати польське місто Рацибуж та підтримати музичну польсько-німецьку ініціативу, представити українську пісню на фестивалі.

 

Три солісти з м. Комсомольська: Бреус Володимир, Сльоза Анастасія, Прядко Інна - мали змогу розкрити свій яскравий талант та донести до європейців неповторні мелодійні ноти української народної пісні, передати національний колорит на рацибузькій сцені.

 

Юні таланти представили на розсуд глядачів та журі пісні рідною мовою та однією з будь-яких інших європейських. Молоді солісти мали змогу отримати майстер-клас від Адама Козевскі, відомого польського аранжувальника, композитора, піаніста, співака і педагога з вокалу. Він з відзнакою закінчив відому в Європі Музичну Академію ім.К.Шимановського в Катовіцах (Польща) на факультеті джазового вокалу.

 

8 червня 2013 у місті Рацибуж – культурному центрі Повіту - відбувся грандіозний гала-концерт. Підтримати молодих і талановитих співаків з Польщі, Німеччини, України завітали представники офіційних делегацій країн, громада Повіту. У складі офіційної делегації з міста Комсомольська на фестивалі у Рацибужі були присутні секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік, заступник міського голови Н.Д.Угнічева, депутат міської ради, директор НВК ім. Л.І.Бугаєвської А.М.Тузікова, художній керівник дитячого пісенного колективу О.А.Терешок,  заступник директора з виховної роботи В.Л.Федішева.

 

Фестиваль було проведено в рамках проекту «Поліфонія Європи-Німеччини через Польщу в Україну. Європейський фестиваль пісні на Міжнародному тижні культури в Повіті Рацибузькому" та профінансовано спільно з Фондом польсько-німецької співпраці у Варшаві.