Засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог»

22.04.2013, 11:14

 18 квітня 2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради пройшло засідання дискусійного депутатського клубу «Діалог» за участю міського голови С.А.Супруна. Були розглянуті питання: «Презентація та обговорення проекту схеми дислокації засобів регулювання дорожнього руху міста Комсомольська», «Презентація та обговорення Концепції зупинок громадського транспорту в місті Комсомольську», «Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

 

Схему дислокації засобів регулювання дорожнього руху міста презентував директор ТОВ «Центр транспортних технологій» (м.Донецьк) Кобзар Є.В., з яким було укладено договір щодо розробки такої схеми з боку управління житлово-комунального господарства м.Комсомольська. Євген Володимирович ознайомив присутніх із ходом проведення обстеження вулично-дорожної мережі, в результаті чого було виявлено недостатню кількість технічних засобів регулювання дорожнього руху для інформації водіїв про існуючі умови руху; виділив ділянки, які потребували особливої уваги, і запропонував проект схеми дислокації засобів регулювання дорожнього руху міста. В ході презентації проходило жваве обговорення питання за участю представника ДАІ Коваленка В.Г.

 

Концепцію розміщення зупинок громадського транспорту презентувала для обговорення начальник управління архітектури та містобудування Кириченко Л.В. Доповідач виділила мету, проблематику концепції, зупинилася на завданнях і стратегічних напрямках реалізації Концепції.

 

С.А.Супрун, міський голова, запропонував для обговорення проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,  що був розглянутий Президентом України В.Ф.Януковичем 21 березня 2013 року на засіданні Ради регіонів. Сергій Андрійович акцентував увагу на важливих фактах розвитку місцевого самоврядування, етапах реалізації Концепції, що було озвучено Президентом України, виніс пропозиції щодо створення нової адміністративно-територіальної одиниці – місто-район на базі м.Комсомольська. На засіданні депутатського клубу було широко обговорено та підтримано ініціативу Президента України В.Ф.Януковича.