МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИЙМАЄ ПОВАЖНИХ ЗАКОРДОННИХ ГОСТЕЙ

12.04.2013, 11:38

10 квітня 2013 року у малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбувся офіційний прийом у міського голови С.А.Супруна почесних гостей з-за кордону.


Делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Іон Стевіле, аташе з культури Посольства Російської Федерації в Україні Павлом Олеговичем Бурмістровим, примарем м. Унгени Республіки Молдова Олександру Амбросом, начальником відділу у справах молоді виконкому м. Жодіно Республіки Білорусь Віктором Скороходовим, депутатом міськради м. Орхея Республіки Молдова Юрієм Лупаческу, начальником відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА Шкоденко Наталією Анатоліївною прибули на міжнародні молодіжні форуми: «Trainіng-camp-2013», «Слов’янський союз дитячої дипломатії» та «Партнерів єднає мелодія пісні» з метою встановлення тісного молодіжного обміну між містами-партнерами у сферах культури, спорту, молодіжної політики.

 

Міський голова щиросердно привітав поважних гостей на комсомольській землі. Сергій Андрійович висловив подяку керівникам делегацій за підтримку молодіжних ініціатив. Очільник міста зазначив, що однією з найважливіших задач сьогодення є створення умов для всебічного розвитку молоді, залучення її до активного громадського життя. Він побажав учасникам форумів плідної роботи, натхнення та нових витків у співробітництві.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Іон Стевіле у своїй промові підкреслив: «Приємно констатувати, що між нашими територіальними громадами існує такий діалог, тісний взаємозв’язок та порозуміння. Метою моєї подальшої дипломатичної роботи буде розвиток саме таких добросусідських відносин між містами і селами наших країн на локальному рівні, бо саме це є ідеалом дипломатії».

 

Юрій Лупаческу, депутат міської ради міста-побратима Орхея Республіка Молдова, висловив С.А.Супруну захоплення від злагодженої роботи команди заступників на чолі з міським головою.

 

Аташе з культури Посольства Російської Федерації в Україні Павло Олегович Бурмістров у свою чергу підкреслив високий рівень проведення форумів у м.Комсомольську,  побажав усім успіхів.

 

Форуми було організовано відділом у справах сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міськради, завдяки підтримці  Комсомольської міської ради, Полтавської обласної державної адміністрації.