МІЖНАРОДНІ МОЛОДІЖНІ ФОРУМИ У КОМСОМОЛЬСЬКУ

12.04.2013, 11:39

10 квітня 2013 року у великій залі ПКіТ відбулося урочисте відкриття форуму «Міжнародний молодіжний training-camp-2013».

 

Ведучий свята Руслан Клименко, голова Молодіжного депутатського клубу м.Комсомольська, представив учасників зібрання: делегатів учнівського форуму «Слов’янський союз дитячої дипломатії», який проходить у гімназії ім. В.О.Нижниченка, старшокласників дев’яти регіонів України і країн Молдови, Білорусі; представників міжнародного учнівського форуму «Партнерів єднає мелодія пісні», який приймає ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, із десяти регіонів України, Республіки Молдови, республіки Білорусі; учасників «Міжнародного молодіжного training-camp-2013», молодь старшу вісімнадцяти років, кадровий потенціал територіальних громад міст-партнерів Жодіно (Республіка Білорусь), Орхея і Унгеня (Республіка Молдова).

 

До президії були запрошені гості святкового зібрання: С.А.Супрун – міський голова, Н.А.Шкоденко – начальник відділу у справах сім’ї і молоді Полтавської обласної держадміністрації, Іон Стевіле – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдови в Україні, Павел Бурмістров – аташе з культури Посольства Російської Федерації в Україні, Александру Амброс – примар міста Унгени Республіка Молдова, Віктор Скороходов – начальник відділу у справах молоді виконкому м.Жодіно Республіка Білорусь, Юрій Лупаческу – депутат міської ради міста-побратима Орхея Республіка Молдова.

 

З вітальним словом до гостей свята звернувся міський голова С.А.Супрун, який зазначив, що з 2005 року вже більше 20 партнерських організацій беруть участь у проведенні «Міжнародного молодіжного training-camp-2013», а це означає, що ідеї розвитку регіональної молодіжної політики знаходять підтримку не тільки серед молоді, але й серед всеукраїнських і міжнародних організацій. Місто зустрічає не тільки молодь, яка обмінюється знаннями, досвідом, своїми досягненнями, але приймає й делегації органів влади з метою проведення спільних заходів, вивчення досвіду керівництва територіальними громадами. Такі заходи корисні, бо дають позитивні результати в укріпленні міждержавних, міжкультурних зв’язків.

 

Іон Стевіле, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдови в Україні, наголосив на тому, що проведення таких форумів надає можливість спілкуватися між учасниками делегацій, а це сприяє зміцненню дружби, співробітництва і взаєморозуміння, миру в усьому світі. Кожному учаснику форумів побажав досягнення благородної мети.

 

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Полтавської обласної держадміністрації Н.А.Шкоденко зазначила, що ці форуми організовуються завдяки добрій волі і підтримці міської влади, адже у Комсомольську живе найактивніша молодь Полтавщини.

 

Павел Бурмістров, аташе з культури Посольства Російської Федерації в Україні, подякував за честь брати участь у проведенні форумів, поділився радістю з того, що Комсомольськ Іванівської області Російської Федерації є партнером Комсомольська України.

 

Александру Амброс, примар міста Унгени Республіка Молдова, познайомив зі складом своєї делегації, до якої ввійшли радники, депутати міської ради, представники молодіжної ради, співробітники громадських організацій. Подякував за підписання договору про співробітництво між громадами м.Комсомольська і Унгени. Учасникам делегацій побажав працювати, навчатися, відпочивати, спілкуватися на відмінно. Від мерії м.Унгени підніс дарунки.

 

Віктор Скороходов, начальник відділу у справах молоді виконкому м.Жодіно Республіка Білорусь, подякував за небайдужість до справ молоді.

 

Юрій Лупаческу, депутат міської ради міста-побратима Орхея Республіка Молдова, зазначив, що про дані форуми відомо далеко за межами Полтавщини: і в Молдові, і в Придністров’ї, і в усій Україні. Подякував міському голові С.А.Супруну за можливість, надану дітям, зібратися в цьому залі й поспілкуватися, побажав успіхів і всіх благ.

 

Продовжили святкове зібрання виступи творчих колективів ПКіТ і дитячої музичної школи. Традиційно урочистості закінчилися фотографуванням на східцях палацу всіх учасників міжнародних молодіжних форумів.