ІНІЦІАТИВУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ШИРОКО ПІДТРИМАЛИ КОМСОМОЛЬЧАНИ

23.04.2013, 11:44

19 квітня 2013 року на підтримку всеукраїнської акції «За чисте довкілля» виконавчий комітет Комсомольської міської ради вийшов прибирати закріплену за ним територію, що простяглась від тополиного гаю до яхт-клубу. Учасники толоки завзято розчищали зелену зону та берег Дніпра від сміття.

20 квітня – День довкілля в Україні комсомольчани відзначили вже всім містом – вийшли на суботник з благоустрою та озеленення. У толоці взяли участь і представники міської влади – дружно прибирали зелену зону навпроти Комсомольського МРЕВ УДАІ: ліквідували декілька стихійних сміттєзвалищ, зібрали сміття. Колективи навчальних закладів попрацювали на пришкільних територіях. У суботнику, який відбувся біля затоки Барбара, взяли участь члени громадських організацій «Центр «РОДІС», «Інший світ» та інші. Приємно зазначити, що позитивний приклад нинішнього покоління передається молодшому. Діти та молодь міста теж активно долучились до акції з прибирання. Добровольці-дайвери очистили дно затоки Барбара, а небайдужі комсомольчани – берегову лінію водоймища. Результатом спільного прибирання дна затоки Барбара та її берегової лінії й узбережжя стали 656 пакетів зі сміттям, а також кількадесят одиниць негабаритного сміття. Присутні мали можливість не лише зробити шляхетну справу на благо рідного міста, але й позмагатися у вмінні наводити чистоту. Задоволені результатами своєї діяльності, радісні та усміхнені городяни поверталися додому.

До прибирання також залучилися небайдужі мешканці Комсомольська, які виявили бажання докласти своїх зусиль до наведення порядку в улюблених куточках відпочинку біля своїх під’їздів, на дитячих майданчиках, подвір’ях дворів.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» і День благоустрою в Україні проводиться вже в котрий рік поспіль з ініціативи Уряду. Мета цієї колективної діяльності – утримувати територію міста в належному стані. Своїми діями усі, хто вийшов на прибирання, сприяли збереженню об'єктів загального користування та створювали сприятливі умови для життєдіяльності мешканців міста.

«Кожен із нас і загалом всі ми разом можемо зробити прості, однак вкрай важливі справи – прибрати поряд із домівкою, під’їздом, у рідному місті. Результат буде, коли Днем довкілля стане кожен день у році,» – прокоментував міський голова С.А.Супрун.