ЧИСТОТА У МІСТІ – СПІЛЬНА ТУРБОТА

15.04.2013, 11:46

20 квітня у Комсомольську у рамках двомісячника чистоти і благоустрою, оголошеного Президентом України, до Дня довкілля заплановано проведення Весняної толоки. Працівники міськвиконкому, підприємств, установ та організацій міста вийдуть на закріплені території з метою найактивнішої участі у весняних заходах з упорядкування рекреаційних зон.

 

Також, допомогти комунальним службам у прибиранні сміття 20 квітня 2013 року планує ГО «Центр «РОДІС», ГО «Інший світ» та інші. З метою підтримки всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» громадські організації проведуть міський захід з очищення затоки Барбара та її берегової лінії. Активісти вважають, що вирішити проблему засмічення місць відпочинку можна шляхом формування у мешканців екологічної свідомості і спільної відповідальності за чистоту у власному місті. Тож координатори акції закликають комсомольчан до спільних дій. Захід відбудеться 20 квітня 2013 року з 10.00 до 12.00.

 

Запрошуємо керівників і колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності та просто небайдужих мешканців долучитися до спільної роботи з благоустрою рідного міста.

 

Спільними зусиллями зробимо наш Комсомольськ красивішим, охайнішим, затишнішим!