ДОРОГІ ДРУЗІ! УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ-НАРАДИ НАЦІОНАЛЬНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ!

5.04.2013, 11:48

      Сердечно вітаю вас на гостинній Полтавській землі у чудовому місті Комсомольську.

     Наше місто молоде, але відоме далеко за межами нашої держави своїми трудовими, культурними, освітніми і, безумовно, спортивними здобутками.          Гордістю міста є працівники сфери фізичної культури і спорту та їх вихованці, які в складі Національної збірної команди України захищали честь держави на змаганнях високого міжнародного рівня – чемпіонатах Європи, Світу та Олімпійських іграх.

     Міська влада, керівництво ВАТ «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», Благодійний фонд «ПГЗК» активно підтримують розвиток фізкультури і спорту у місті. Сьогодні до послуг комсомольчан сучасні спортивні об’єкти та споруди, на яких вони удосконалюють свою майстерність і вміння, пропагуючи здоровий спосіб життя.

        Бажаю вам, шановні учасники семінару-наради, плідної праці. Нехай ваша життєва енергія, цілеспрямованість, професіоналізм і глибоке знання своєї справи будуть спрямовані на нові звершення. Сподіваюсь, що цей форум стане поштовхом до розвитку олімпійських видів спорту. Успіхів вам на спортивній ниві в ім’я розквіту України!

 

        З повагою

       міський голова                             С.А.Супрун