НІ – НЕОФАШИЗМУ!

16.05.2013, 11:50

15 травня 2013 року понад 10 тисяч полтавців зібралися біля Меморіалу Солдатської Слави на антифашистський мітинг, що проходив у рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «Гордимося Великою Перемогою». У заході взяла участь і делегація з м.Комсомольська на чолі з міським головою С.А.Супруном. На мітингу громадськість, молодь, ветерани, представники влади висловлювали думки, які категорично заперечують можливість будь-яких паростків нацистських теорій у нинішньому житті. Учасники заходу тримали у руках гасла антифашистської спрямованості: «Ні неофашизму в Україні!», «Пишаємося Великою Перемогою над фашизмом», «Фашизм в Україні не пройде», «В Європу без фашистів».

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко звернувся до присутніх:

«Ми зібралися тут, щоб ще раз згадати правду про ту страшну війну, про подвиги наших солдатів, які боролися з фашизмом. Ми повинні ще раз доземно вклонитися ветеранам Великої Вітчизняної війни. Сьогоднішнім зібранням ми хочемо сказати, що будемо все робити, щоб наші ветерани не відчували себе покинутими і ми вклонялися їм не тільки в день Перемоги. Закликаю всіх робити все, щоб прояви неофашизму не повторилися. Сьогодні деякі, здається, необразливі написи, з іншого боку – певні заклики до неофашизму, і вони не повинні з’явитися на нашій полтавській землі».

Сині кульки підняли в безхмарне блакитне небо гасло «У Європу – без фашизму». Молодь розгорнула георгіївську стрічку, яку тримали в руках тисячі учасників мітингу. Представники ВМГО «Молоді регіони» до Вічного вогню Меморіалу Солдатської Слави поклали яскраву гірлянду квітів на вшанування загиблих у роки лютої Великої Вітчизняної війни.

Нікого із комсомольчан не залишив байдужим антифашистський мітинг. Вражання від почутого і побаченого вони передадуть у свої колективи. Адже побудова сучасної України без неофашизму – справа кожного.