КОМСОМОЛЬСЬК ВІТАЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

12.04.2013, 11:50

11 квітня 2013 року у рамках Всеукраїнського семінару-наради Національного олімпійського комітету України відбулося урочисте відкриття обласного фіналу спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя» на базі спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 за участю Президента НОК України С.Н.Бубки, міського голови С.А.Супруна, голови відділення НОК України в Комсомольську, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоуса, представників Полтавської облдержадміністрації, ЗМІ, спортивних і навчальних закладів Комсомольська.

 

Свято продовжилося висаджуванням дерев у сквері спортивної слави Комсомольської ЗОШ №6. З роботою кабінету олімпійської освіти школи почесних гостей ознайомила директор Усатенко В.М.

 

У великій залі ПКіТ відбулося відкриття Всеукраїнського семінару-наради. З вітальним словом до присутніх звернувся Президент НОК України С.Н.Бубка, який пригадав свої візити на Полтавщину 2006, 2008рр., відкриття пам’ятника О.Д.Бутовському. Сергія Назаровича вразила спортивна  інфраструктура Комсомольська, він висловив надію на появу сучасного веслувального каналу, запевнив, що імена Г.Литвиненка, Д.Сабліна, І.Амшеннікової, А.Кривчуна відомі за межами України, а гордістю спорту є А.К.Шафоростов, В.І.Глушаєв. Вказав, що усіх нас об’єднує спільне прагнення – поширювати олімпійські ідеї та цінності. Бубка С.Н. наголосив на важливій підтримці спорту з боку влади, підвів підсумки Олімпіади-2012 у Лондоні. Підкреслив необхідність максимально сприяти ефективній підготовці спортсменів до зимової Олімпіади-2014.

 

О.В.Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації, висловив подяку тим, хто опікується, пропагує олімпійські види спорту, вказав на системність роботи з метою досягнення кращих результатів. Побажав учасникам семінару-наради успіхів у роботі, добрих емоцій, плідної праці.

 

К.В.Жеваго, народний депутат України, зазначив, що підтримка спорту  є необхідною умовою становлення держави як високорозвиненої країни.  Рівняємося на досвід передових країн, і щоб мати результати  в Україні, почнемо з Комсомольська.

 

Міський голова С.А.Супрун привітав присутніх, повідомив, що Комсомольськ має потужну спортивну матеріальну базу завдяки стабільній роботі Полтавського ГЗКа, підтримці обласної влади. Звернувся до С.Н.Бубки, О.В.Удовіченка, К.В.Жеваго з питань побудови сучасного веслувального каналу і подарував С.Н.Бубці ікону Святого Миколая, створену в духовній семінарії.

 

Завершилися урочистості нагородженням активістів олімпійського руху подарунками, подяками НОК України.

 

Сесійний день семінару-наради продовжився розглядом питання «Про стан реалізації Програми розвитку олімпійського руху в регіонах. Обмін досвідом».

Доповідач – Президент НОК України С.Н.Бубка, наголосив на нових критеріях оцінки роботи відділень НОК, на позитивних змінах у роботі відділень. Закликав разом рухатися вперед, виховувати здорову молодь, здорову націю. Подякував голові відділення НОК Полтавської області О.В.Удовіченку за активну роботу, висловив надію на те, що спортсмени і надалі будуть прославляти Полтавщину.

 

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Удовіченко О.В. розповів про хід виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича, заходів обласної Програми розвитку олімпійського руху, підготовку до відзначення 175-річчя засновника сучасного НОК України О.Д.Бутовського.

 

Голова відділення НОК України в Комсомольську, голова правління ВАТ «ПГЗК» В.В.Лотоус прозвітував про роботу відділення, заходи щодо зміцнення спортивної матеріально-технічної бази Комсомольська, співпрацю з навчальними закладами та чемпіоном ХХІІ Олімпійських ігор Кисельовим В.В. На завершення виступу Віктор Вікторович вручив подарунки С.Н.Бубці від Комсомольського відділення НОК України.

 

Із досвідом роботи відділень НОК України учасників семінару-наради познайомили О.М.Вацета, голова відділення НОК України в Львівській області, М.М.Холоденко, перший заступник голови відділення НОК України в Черкаській області, В.О.Ковальов, голова Комісії НОК України по зв’язках з осередками, голова відділення НОК України в Кіровоградській області.

 

Підсумок першого дня семінару-наради підвів С.Н.Бубка, наголосивши на важливості активної позиції роботи відділень, на ефективній праці.

 

Для журналістів було організовано брифінг за участю Президента НОК України С.Н.Бубки, голови Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Удовіченка, міського голови С.А.Супруна, голови відділення НОК України в Комсомольську, голови правління ВАТ «ПГЗК» В.В.Лотоуса.