НАРАДА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10.04.2013, 11:56

9 квітня 2013 року у великій залі міськвиконкому відбулася нарада керівників підприємств, установ, організацій, закладів усіх форм власності під керівництвом міського голови Супруна С.А. з організації проведення у місті всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і Дня довкілля 20 квітня 2013 року.

 

Сергій Андрійович звернув увагу керівництва  на терміни проведення акції, на злагодженість у роботі усіх структурних підрозділів, наголосив на завданнях, які стоять перед кожним: упорядкування прилеглої та закріпленої території, ліквідація стихійних звалищ, впорядкування зелених зон та місць відпочинку населення, висаджування дерев та кущів, улаштування квітників та газонів, білування дерев.

 

Д.Г.Биков, перший заступник міського голови, ознайомив присутніх із розташуванням закріплених територій і завданнями, які стоять перед кожною окремою організацією.

 

Начальник управління житлово-комунального господарства П.Б.Василюк наголосив, що комунальні служби готові вивозити сміття із прибраних територій, але для цього необхідно попередньо замовити транспорт за телефоном 2-64-47, 0678783627 (Чернушиц І.А.).