РІДНИМ МІСТОМ КРОКУЮТЬ ДІТИ, ЩОБ ДОБРОМ ЙОГО ЗІГРІТИ

3.06.2013, 13:01

31 травня вранці різнобарвна весела колона вихованців старших груп ДНЗ на чолі з секретарем Комсомольської міськради С.О.Калашнік, заступником міського голови Н.Д.Угнічевою, начальником відділу культури та туризму І.І.Зеленською, начальником відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезаном, заступником начальника управління охорони здоров’я В.О.Дудником, начальником міського відділу освіти І.В.Шошиною та її командою оживила вулицю Миру святковою ходою. 

Дітлахи з різнокольоровими кульками, прапорцями крокували головною вулицею міста, наспівуючи знайомі дитячі пісні, щоб покласти живі квіти до меморіалу «Вічний вогонь». Дорослі безтурботно посміхалися, щасливі нагоді повернутися у дитинство. Перехожі спостерігали за приємним дійством та заряджалися гарним настроєм. Малеча відпускала у вир повітряні кульки, що стрімко злітали до сонця, позитив зі швидкістю сонячного світла розповсюджувався на оточуючих, заряджав їх дитячим щастям та залишався на обличчях людей у вигляді щасливої посмішки. 

Палац Культури і творчості також гостинно розчинив двері дошкільнятам. Саме тут відбувся фестиваль дитячої творчості «Юні зірочки дошкілля Комсомольська». Маленькі артисти з гордістю демонстрували глядачам підготовлені концертні номери, присутні щиро аплодували. 

Свято продовжилось у міському парку відпочинку. Під тінню багаторічних сосен діти взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті "Діти планети сім’я". Приємні емоції вирували навколо присутніх цілий день.