ЗА ДОРУЧЕННЯМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

1.04.2013, 13:04

 В рамках соціальних ініціатив Президента, за дорученням міського голови С.А.Супруна, з метою ефективного вирішення питань щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями 28 березня 2013 року у виконкомі Комсомольської міської ради під головуванням заступника міського голови Н.Д.Угнічевої відбулось чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур. 

 

 Збори пройшли за участю начальника управління праці та соціального захисту населення В.А.Єршової, начальника управління по інвестиціях та будівництву О.М.Кравченка, керівників КЖЕПів, представників управління архітектури та містобудування, ЗМІ.

 

На порядку денному було розглянуто актуальне питання – розглянути пропозиції щодо створення безбар’єрного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями міста.

 

Міський голова С.А.Супрун неодноразово висловлював думку щодо вивчення можливості будівництва окремого житлового будинку для інвалідів-візочників, які не мають сім’ї, або надання таким особам можливості обміну важкодоступного житла на квартири першого поверху житлових будинків,  під’їзди яких облаштовано засобами безперешкодного доступу до квартири.

 

Відповідно до доручення міського голови Надія Дмитрівна проаналізувала результати проведеної спільної роботи фахівців  управління праці та соціального захисту населення, міських КЖЕПів у напрямку моніторингу житлових будинків щодо їх відповідності потребам інвалідів. Заступник міського голови доручила начальникам КЖЕПів провести більш глибокий аналіз можливості облаштування засобами безперешкодного доступу інвалідів-візочників до помешкань багатоквартирних житлових будинків. Крім того, О.М.Кравченко запропонував з  метою поліпшення обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями здійснити глибокий аналіз можливості створення при територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» транспортної служби, яка могла б надавати відповідні послуги інвалідам за їх попереднім замовленням  та потребами. Надія Дмитрівна взяла під  особистий контроль питання формування потреб у місті у спеціальних пристроях  для вдосконалення умов для вільного пересування та доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до помешкань багатоповерхових будинків.