СПОРТИВНЕ СВЯТО У ЖИТТІ МАЛЕНЬКИХ КОМСОМОЛЬЧАН

4.06.2013, 13:14

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у місті Комсомольську на стадіоні «Гірник» було організовано традиційну дитячу велогонку. У спортивному змаганні взяли участь 105 дошкільнят. Привітати малечу прийшли міський голова С.А.Супрун, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха, депутати Комсомольської міської ради В.М.Краснопір, В.А.Кашкан, А.В.Кобік, Президент футбольного клубу «Фламінго» М.І.Завалій з родиною, начальник відділу з фізичної культури та спорту В.В.Подрезан, головний спеціаліст відділу з фізичної культури та спорту О.В.Гуржій.

 

С.А.Супрун привітав учасників велогонки: «Сьогодні - особливий день, бо ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей, вітаємо юних комсомольчан зі святом, зичимо їм міцного здоров’я, успіхів і змістовного відпочинку. А щоб життя мало сенс і було наповненим у дітвори, саме ми, дорослі, повинні піклуватися про це, залучаючи їх до спорту, до активних ігор з метою зміцнення й загартування організму». Очільник міста побажав дітям, батькам, глядачам міцного здоров’я, наснаги у праці, добра й затишку в рідних домівках. Сергій Андрійович від імені відділу з фізичної культури та спорту щиро подякував за допомогу в організації та проведенні дитячої велогонки волонтерам Центру соціальних служб для молоді та Президенту футбольного клубу «Фламінго» М.І.Завалію.

 

Кожного маленького учасника змагань було нагороджено медаллю учасника дитячої велогонки.

Переможцями серед дівчат 3-4 років було визнано:

 • - Анохіну Ольгу (ДНЗ «Сонечко») - І місце;
 • - Гарагулю Вікторію (ДНЗ «Горобинка») - ІІ місце;
 • - Новосад Ганну (ДНЗ «Сонечко») - ІІІ місце

серед хлопчиків 3-4 років:

 • - Шетинкова Миколу (ДНЗ «Сонечко») - І місце;
 • - Дворяткина Івана (ДНЗ «Казка») - ІІ місце;
 • - Кіценка Єгора (ДНЗ «Чебурашка») - ІІІ місце

серед дівчат 5-6 років:

 • - Заїченко Альбіну (ДНЗ «Сонечко») - І місце;
 • - Земляну Євгенію (ДНЗ «Дюймовочка») - ІІ місце;
 • - Анохіну Ганну (ДНЗ «Сонечко») - ІІІ місце

серед юнаків 5-6 років:

 • - Кульбабу Дениса (ДНЗ «Чебурашка») - І місце;
 • - Яковця Владислава (ДНЗ «Сонечко») - ІІ місце;
 • - Терещенка Артема (ДНЗ «Чебурашка») - ІІІ місце.

Маленькі переможці із задоволенням займали почесні місця на спортивному п’єдесталі, радо отримували подарунки, позували на фотокамери. Найкращою нагородою для організаторів заходу стали щасливі посмішки дітей.

Дитяче свято завершилось ще одним урочистим заходом - церемонією відкриття адміністративної будівлі на стадіоні «Гірник». Сергій Андрійович зазначив: «Завдяки розвитку державно-приватного партнерства ми маємо змогу зміцнювати спортивну інфраструктуру міста. Сьогодні дякуючи спонсорським зусиллям на стадіоні побудовано новий двоповерховий адміністративний корпус з роздягальнями, душовими, тренерськими, суддівськими приміщеннями. Влітку «Гірник» прийматиме спортсменів та жителів міста, і, сподіваюся, у майбутньому стане базою для активного відпочинку мешканців мікрорайону.»

Після урочистої церемонії розрізання символічної червоної стрічки господарі гостинно запросили присутніх у будівлю на екскурсію.