Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

24.04.2013, 14:06

Шановна громадо!

 

21 березня 2013 року на засіданні Ради регіонів під головуванням Президента України В.Ф.Януковича було розглянуто проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

 

Відповідно до рішення цього засідання Президентом України було запропоновано провести широке обговорення проекту Концепції серед громад та надати пропозиції.

 

Від організації і виконання цієї роботи буде залежати успіх модернізаційних змін, спрямованих на створення сучасної ефективної і конкурентоздатної України. Президент України зазначив: «Реформа місцевого самоврядування спрацює тоді, коли вона буде чітко зорієнтована на зростання добробуту людини, зміцнення економічного потенціалу територіальної громади». Дійсно, реформування місцевого самоврядування повинно бути направлене насамперед на вирішення питань, які будуть впливати на покращення життя людей.

 

Прошу вас активно долучитись до обговорення проекту Концепції ( koncepc_ya-ref.-m_sc.-samovryaduvannya.doc  ), пропозиції можна надавати у виконком Комсомольської міськради за адресою: вул. Миру, 24, кабінет 211, телефон – 26982, E-mail: vn_polit(at)hp-rada.gov.ua.

 

Міський голова С.А. Супрун