ШАНОВНА МОЛОДЬ КОМСОМОЛЬСЬКА!

28.06.2013, 15:00

 Молодість – це пора пошуку й час надій. Саме зараз вам властиве почуття впевненості у власних силах, здатне допомогти в досягненні успіхів у різних областях – спорті, політиці, бізнесі. Саме вам –  сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям – вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи й погляди, берете участь у волонтерському русі.

Націленість на отримання освіти, серйозне ставлення до професії служать основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому. Хотілося б, щоб ваші мрії, цілі реалізувалися й разом з ними втілилися в життя  пріоритетні завдання України.

Бути молодим прекрасно, ви це й самі добре знаєте. Але не забувайте, що це означає ще й бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити у свої сили й знати, що немає нічого недосяжного.

У День молоді я бажаю вам щастя, успіхів і прекрасного настрою! Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Зі святом!

 

                                                               С.А.Супрун, міський голова