Дорогі випускники! Шановні батьки, педагоги!

28.05.2013, 15:06

 Завершився великий і важливий етап вашого життєвого шляху – ви закінчили школу, отримали атестат. Зараз у вас настає відповідальна, напружена пора – треба складати зовнішнє незалежне оцінювання, показати, чого ви навчилися, які знання отримали.

 

З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя.

 

Ви – молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства. З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє.

Сподіваюся, що кожен із вас вибере гідний подальший шлях. Вірю, у якій би сфері ви не трудилися, не підведете колективи своїх шкіл, і ми ще будемо пишатися вашими успіхами. Ви можете завжди розраховувати на підтримку колишніх вчителів і вихователів, старших товаришів і друзів.

Мені хотілося б звернутися сьогодні до батьків випускників. Разом зі своїми вже дорослими дітьми ви переживаєте напружену пору. Весь цей час ви віддавали їм свою увагу, турботу, проводжали в школу, жили одними інтересами, а тепер допомагаєте визначити подальшу долю, ким їм стати, як жити і працювати. Дякую вам за ваших прекрасних дітей.

 

Бажаю вам, дорогі випускники,  гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників у роботі, яку ви для себе виберете, і, звичайно, найлегших випробувань! Зі святом вас!

 Міський голова С.А.Супрун.