ЗУСТРІЧ ІЗ ІТАЛІЙСЬКОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ

30.04.2013, 15:23

27 квітня 2013 року у малій залі виконкому відбулася зустріч міського голови С.А.Супруна з італійською делегацією на чолі з Бруно Канепа, президентом Італійської благодійної організації «Затока казок». На зустрічі були присутні В.П.Шкурпела, голова обласного об’єднання «Союз- Чорнобиль», М.Ю.Дибін, заступник голови обласного об’єднання «Союз- Чорнобиль», О.А.Горулько, член Ради обласного об’єднання «Союз- Чорнобиль», Н.Д.Угнічева, заступник міського голови, Л.Б.Кошара, керуюча справами виконкому, А.С.Луцій, голова міського добровільного товариства «Союз-Чорнобиль», представники громадськості, ЗМІ, діти-чорнобильці, батьки.

 

Сергій Андрійович Супрун привітав учасників делегації, познайомив із історією м.Комсомольська, гірничо-збагачувального комбінату, розповів про сьогодення міста, про досягнення у соціально-економічній сфері. Особливу увагу звернув на соціальний захист постраждалих від Чорнобильського лиха, розповів про створені у місті реабілітаційні центри, про пільги, які надаються чорнобильцям, про зв’язки Комсомольська із Кременчуком та Німеччиною щодо оздоровлення постраждалих. Наголосив на міжнародних зв’язках м.Комсомольська щодо обміну досвідом у формуванні демократичного суспільства, розвитку місцевого самоврядування.

 

В.П.Шкурпела, голова обласного об’єднання «Союз-Чорнобиль», зазначив, що влада міста Комсомольська не стоїть осторонь проблем чорнобильців, створює всі умови щодо захисту і оздоровлення постраждалих. У 2013 році до Італії на відпочинок поїде двоє дітей від міста.

 

Керівник делегації Бруно Канепа подякував за теплий прийом, висловив радість щодо досягнень Комсомольська у соціально-економічній галузі, розповів про містечко Сестри-Леванте на півночі Італії, у якому відпочивають і оздоровлюються діти-чорнобильці Полтавщини, запросив на гостини.

 

На закінчення зустрічі С.А.Супрун вручив подарунки італійським друзям.