ЩАСЛИВОЇ СЛУЖБИ, ПРИЗОВНИКИ ВЕСНИ-2013!

4.04.2013, 15:32

3 квітня 2013 року у великій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася урочиста церемонія проводів призовників до лав Збройних сил України «Призов: весна-2013».

  Під звуки урочистого маршу призовники, очолювані військовим комісаром Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату Е.М.Марченком, зайшли до зали.

  Секретар міської ради, голова призовної комісії С.О.Калашнік привітала юнаків із важливою подією в їхньому житті. Світлана Олександрівна закликала призовників гордо нести ім’я оборонця рідної Вітчизни і побажала щасливої і легкої служби.

  З вітальним словом до юнаків звернулася заступник міського голови Н.Д.Угнічева, яка наголосила на тому, що молодіжна політика держави набуває особливої актуальності і служба у лавах Збройних сил України є справжньою школою подальшого розвитку і фізичного змужніння.

  Від імені батьків виступила мати призовника З.П.Таменцева, яка побажала дітям доброї служби, чесно служити, не заплямувати ім’я воїнів Комсомольська. Зі словом-відповіддю виступив В.О.Ромашко, який завірив батьків і присутніх, що майбутні воїни не підведуть – відслужать гарно і достойно.

  Голова Ради ветеранів В.М.Станицька попрохала призовників брати приклад із дідів, які захищали Батьківщину у роки Великої Вітчизняної війни, згадувати фронтові розповіді своїх рідних. Під час служби здобувати знання, гартувати здоров’я, радувати рідних своїми досягненнями. Голова спілки ветеранів Афганістану В.М.Рубан, прапорщик військової частини

А-1546 м.Кременчука В.Л.Мішньов розповіли про престижність військової служби, побажали бути цілеспрямованими і наполегливими.

Начальник відділу у справах сім’ї і молоді Т.В.Оробченко зачитала Наказ призовнику і зауважила, що м.Комсомольськ поважає і підтримує своїх дітей.

  Секретар міської ради С.О.Калашнік і заступник міського голови Н.Д.Угнічева вручили призовникам Наказ громади і подарунки. Для благословення і освячення на службу слово надали протоієрею Свято-Миколаївського собору отцю Георгію.

  Завершилась урочиста церемонія виступом військового комісара Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату Е.М.Марченка, який подякував батькам за їхніх синів, закликав призовників з відповідальністю ставитися до свого майбутнього, взяти від служби найкращі якості і повернутися фізично загартованими, зрілими людьми, які можуть приймати виважені і самостійні рішення.

  У добру путь, призовники весни-2013!