СВЯТО ВИПУСКНИКІВ 2013

3.06.2013, 15:40

 01 червня в загальноосвітніх навчальних закладах пройшли випускні вечори для 254 одинадцятикласників Комсомольська. Попереду – випробування на складання зовнішнього незалежного оцінювання, а потім за результатами – навчання для здобуття майбутньої професії.

 

Традиційно на Театральній площі перед Палацом культури і творчості відбулося вручення золотих і срібних медалей випускникам, які здобули їх за високі досягнення в навчанні. Святковий захід пройшов за участю міського голови С.А.Супруна, секретаря Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, заступника міського голови Н.Д.Уг         нічевої, першого заступника голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванова, начальника відділу освіти І.В.Шошиної, представників міського методичного кабінету й відділу освіти, протоієрея Свято-Миколаївського собору отця Георгія, директорів шкіл міста.

 

З вітальним словом до випускників звернувся Сергій Андрійович Супрун, міський голова: «Ви – молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства. З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє. Сподіваюся, що кожен із вас вибере гідний подальший шлях. Вірю, у якій би сфері ви не трудилися, не підведете колективи своїх шкіл, і ми ще будемо пишатися вашими успіхами. Ви можете завжди розраховувати на підтримку колишніх вчителів і вихователів, старших товаришів і друзів».

 

Привітав дітей перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов: «Перед вами відкриваються великі перспективи. У місті працюватиме три великі підприємства: ВАТ «Полтавський ГЗК», Єристівський ГЗК, Біланівський ГЗК. Здобувайте робітничі, інженерно-технічні професії і повертайтеся до рідного дому».

Вручали медалі випускникам 2013 року С.А.Супрун, С.О.Калашнік, В.С.Іванов. У цьому  році одинадцятикласники  вибороли 43 золотих і 8 срібних нагород. Колективи ПКіТ підготували святкові номери художньої самодіяльності.

 

Завершилося святкове дійство під спалахи яскравих феєрверків традиційним фото напам’ять.