АКТИВІСТИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

13.05.2013, 15:45

 9 травня активісти громадської організації «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС» провели акцію, присвячену Дню Перемоги. Акція мала дві складові. Перша її частина була спрямована на вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, а друга частина акції передбачала звернення до комсомольчан повоєнних поколінь.

 

Перша частина акції до Дня Перемоги стала завершенням міського конкурсу малюнку «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»  У рамках цього конкурсу було визначено автора кращого листа-подяки ветеранам Великої Вітчизняної війни. Ним стала Єлизавета Супрун, учениця 6 класу Комсомольської гімназії ім.. В.О.Нижниченка. Її лист-подяку надрукував Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій у вигляді листівки «Польова пошта мирного часу». 9 травня у Комсомольську саме цю листівку і вручали ветеранам активісти ГО «Центр «РОДІС». Також хлопці і дівчата разом з цією листівкою передали ветеранам Великої Вітчизняної війни дитячі листи-подяки всіх учасників конкурсу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

 

Зазвичай 9 травня пересічні комсомольчани приділяють особливу увагу ветеранам Великої Вітчизняної війни. Однак вони, ветерани, потребують уваги й допомоги не лише у свята, а й в будь-який інший день року. Тож метою другої частини акції стало інформування городян про те, яким чином вони можуть надати моральну і матеріальну підтримку колишнім учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни. Юні активісти зверталися до комсомольчан зі спеціальними листівками, які містили інформацію щодо того, як можна отримати конкретні відомості, хто з учасників Великої Вітчизняної війни найбільше потребує допомоги. Щиро дякуємо Петру Шабанову, який допоміг зробити макет листівки «Ніхто не забутий? Ніщо не забуте?», а також комсомольчанам, які за власний кошт надрукували ці листівки.

 

Надати конкретну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, які мешкають у Комсомольську, можна, звернувшись до керівників двох міських ветеранських організацій:

- до голови ради ветеранів, Почесного ветерана України Віри Минівни Станицької за адресою: вул. Миру, 24, каб. 113, тел. 2-69-50;

- до голови міського комітету інвалідів війни та Збройних Сил Тимофія Харламовича Михайлова за адресою: вул. Леніна, 40, тел. 2-49-44, 2-18-35.