ПЕРША ЗМІНА В «ГОРИЗОНТІ» РОЗПОЧАЛАСЯ

4.06.2013, 15:45

На виконання соціальної ініціативи Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», що передбачає комплексний підхід, одним з елементів якого є забезпечення умов для відпочинку та оздоровлення дітей, 03 червня 2013 року міський голова С.А.Супрун, заступник міського голови Н.Д.Угнічева  у перший день заїзду дітей до комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» відвідали даний заклад з робочим візитом.

 

У ході відвідин Сергій Андрійович провів перевірку готовності оздоровчого центру до роботи щодо забезпечення відпочинку та оздоровлення дітвори. Директор комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт»  Н.В.Мартинович доповіла про стан підготовки закладу до літнього оздоровчого сезону 2013 року, порушила робочі питання, які виникають під час роботи.

 

Міський голова С.А.Супрун зазначив: «Одним із вагомих напрямків забезпечення всебічного розвитку дитини, її соціального захисту є реалізація права дитини на оздоровлення та відпочинок. Тому вже сьогодні ми повинні думати про створення належних умов відпочинку на наступний рік».