У КОМСОМОЛЬСЬКУ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ МІСЬКОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО»

14.05.2013, 15:49

До Дня Перемоги у Комсомольську відбувся міський конкурс дитячих малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Він пройшов у рамках обласної програми «З Днем народження, Україно!» за підтримки виконкому Комсомольської міської ради. Мета конкурсу – формування у свідомості підростаючого покоління уявлення про події та наслідки Великої Вітчизняної війни, виховання поваги до ветеранів, які захищали Батьківщину від ворога.

 

7 травня 2013 року відбулось засідання конкурсного журі, до складу якого увійшли: методист ММК міського відділу освіти Лілія Федоренко, завідувач сектору роботи з молоддю ГО «Центр «РОДІС» Володимир Дмитренко, головний спеціаліст міського відділу культури і туризму Тетяна Луцій, директор міської центральної публічної бібліотеки Тетяна Бурдуковська, директор дитячої художньої школи Тетяна Іноземцева. Члени журі вивчили всі подані конкурсні роботи-малюнки, а також листи-подяки ветеранам.

 

На конкурс «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» у Комсомольську було подано понад 60 дитячих малюнків. До участі у конкурсі було допущено трохи більше 50-ти. Переможців конкурсу визначали в трьох вікових категоріях: від 6 до 8 років, від 9 до 12 років, а також від 13 до 17 років. Під час визначення кращих конкурсних робіт враховували наступне: малюнки мали бути індивідуальними, формат малюнків –А-3, наявність паспарту. Комплекс критеріїв з визначення малюнків-переможців: актуальність та повнота розкриття теми, рівень володіння зображувальною технікою, оригінальність і творчий підхід, охайність роботи, наявність листа-подяки ветеранам.

 

Переможцями міського конкурсу малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» у Комсомольську стали:

1) категорія від 6 до 8 років: І місце – Юлія Литвин, ІІ місце – Діана Демиденко;

2) категорія від 9 до 12 років: І місце – Тетяна Середа, ІІ місце – Катерина Шляхова, ІІІ місце поділили Єлизавета Супрун та Інна Вергун;

3) категорія від 13 до 17 років: І місце – Максим Панасенко, ІІ місце – Роксолана Риженко, ІІІ місце – Анжеліка Цись.

 

Згідно з умовами конкурсу було визначено одного автора кращого листа-подяки ветеранам Великої Вітчизняної війни. Переможцем стала Єлизавета Супрун ( і тут https://picasaweb.google.com/118126056445461230080/090520132#5876067568505285874). Її лист-подяку вже надрукував Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій у вигляді листівки «Польова пошта мирного часу». Листівку поширювали під час акції 9 травня активісти ГО «Центр «РОДІС» серед ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мешкають у Комсомольську.

Результати міського конкурсу малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» у Комсомольську були оприлюднені 8 травня о 15.00 в приміщенні міської центральної публічної бібліотеки. У вестибюлі розміщено виставку дитячих малюнків, допущених до конкурсу (виставка працюватиме до 19 травня). На захід було запрошено переможців конкурсу, де вони отримали грамоти й призи. Їх вручили представник міської центральної публічної бібліотеки Марина Шляхова, директор дитячої художньої школи Тетяна Іноземцева і відома в місті громадська активістка Катерина Цехла. Призи надано Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій та благодійником з м. Комсомольська, який побажав залишитися невідомим.

 

Організаторами конкурсу малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» у Комсомольську стали міська громадська організація «Центр «РОДІС», Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій і відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА. Партнерами конкурсу виступили Комсомольська міська організація ветеранів війни та праці, міська центральна публічна бібліотека м. Комсомольська, відділ освіти, відділ у справах сім’ї та молоді, відділ культури і туризму виконкому Комсомольської міської ради, міські ЗМІ.