МІТИНГ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ М.КОМСОМОЛЬСЬКА

18.06.2013, 15:51

   18 червня 2013 року на площі перед будівлею виконкому Комсомольської міської ради відбувся мітинг приватних підприємців м.Комсомольська, які працюють на центральному ринку. Метою зібрання було скасування рішення 33 сесії Комсомольської міської ради від 21.05.2013 «Про затвердження Порядку встановлення розмірів та справляння плати за користування земельними ділянками у місті Комсомольську», яке призводить до підвищення плати за торгове місце і, у свою чергу, до зростання ціни на товари.

Мітинг пройшов за участю депутатів Комсомольської міської ради Афоніна В.С., Марховця В.М., Ткаченка В.Г.

У ході зібрання учасники прийняли звернення до депутатів Комсомольської міської ради і резолюцію мітингу: «Для виживання приватного підприємництва і збереження традиційної інвестиційної привабливості Комсомольська пропонуємо скасувати рішення міської ради про затвердження Порядку встановлення розмірів за користування земельними ділянками у місті Комсомольську».

 Звернення до депутатів і резолюцію мітингу учасники зібрання передали депутату Комсомольської міської ради Афоніну В.С., щоб він зачитав його на засіданні 34 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання, яка розпочала свою роботу того ж дня. Від мітингуючих було делеговано на сесію кілька приватних підприємців.