ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ Й ДНЯ МОЛОДІ

19.06.2013, 15:58

 У малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулося засідання оргкомітету з підготовки до святкування Дня Конституції й Дня молоді у м.Комсомольську під головуванням міського голови С.А.Супруна.

 

Начальник відділу культури і туризму Зеленська І.І. ознайомила присутніх з попереднім планом проведення свят 27 і 29 червня, з учасниками, які будуть задіяні у його проведенні.

 

Міський голова С.А.Супрун дав розпорядження Романію Г.А., директору ДКП «Озеленення і благоустрій», і Василюку П.Б., начальнику УЖКГ, щодо безперебійної роботи служб міста для забезпечення чистоти й порядку в зонах відпочинку.

 

М.М.Савченко, начальник ДАІ м.Комсомольська, наголосив на необхідності перекриття вулиці Миру для організованого проведення виїзної торгівлі, безпеки праці й відпочинку.

 

У святкуванні Дня молоді буде брати участь організація автолюбителів із м.Кременчука, яка проведе виставку автомобілів на набережній Дніпра, і байкери, які планують провести мотопробіг вулицями Комсомольська.

 

Під час обговорення плану святкових заходів міський голова С.А.Супрун звернув особливу увагу на створення комфортних і безпечних умов відпочинку жителів і гостей міста.