ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

31.05.2013, 16:12

30 травня відбулася прес-конференція «Підведення підсумків поїздки делегації м.Комсомольська до міст-побратимів Орхей і Унгени Республіки Молдова», яку провели заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко.

 

Надія Дмитрівна розповіла, що метою поїздки було поглиблення співпраці та подальший розвиток партнерства між громадами міст-побратимів Комсомольська (Україна) та містами Орхей і Унгени (Республіки Молдова) в рамках молодіжного проекту «Центр глобального молодіжного партнерства», про участь у національному Фестивалі дитячої творчості «Орхей – серце Молдови» і виступі творчих дитячих колективів м. Комсомольська у

м. Унгени, проведення круглого столу між директорами навчальних закладів м. Комсомольська та міст-партнерів з метою встановлення прямих дружніх контактів та напрацювання програм обмінів між учнями, зустрічі молодіжних лідерів з метою продовження співпраці між молоддю міст-партнерів.

 

Тетяна Володимирівна зауважила, що з метою напрацювання програми обмінів між учнями та встановлення прямих дружніх контактів досягнута домовленість про візит директорів навчально-виховних закладів м. Орхея та м. Унгени у вересні 2013 року у м.Комсомольськ для участі в учнівських форумах, узгоджено план подальшої співпраці між молоддю в рамках проекту «Центр глобального молодіжного партнерства». Також відбулися зустрічі директора Дмитрівської ЗОШ, депутата міської ради Брижаня В.Г. з головами селищних рад та директорами сільських шкіл Орхейського та Унгенського районів, досягнуті домовленості щодо співпраці сільських територіальних громад та колективів шкіл.

 

Враженнями від поїздки поділилися директор Дмитрівської ЗОШ В.Г.Брижань, директор Комсомольської ЗОШ №2 О.В.Васильченко, керівник вокального ансамблю «Роксолана» гімназії ім.В.О.Нижниченка А.Ю.Федо, учениця гімназії Є.Саболдашна, член Молодіжного депутатського клубу Є.Виноградов.